Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
 • Ses Kablosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ses ve görüntü kabloları içerisinde farklı özelliklere sahip pek çok ürün bulunur. Ses kabloları, farklı ses aygıtları arasındaki bağlantıyı sağlayarak ses verilerinin iletilmesi işlevini yerine getiren kablolardır. Fiber optik ve dijital çok yönlü disk gibi ses sistemleri için kullanılabilmektedir. Müzik dinlerken, oyun oynarken ya da bir şeyler izlerken ses aktarımı için ses kabloları kullanımına ihtiyaç duyulur. Ses kabloları geniş kullanım alanına sahiptir. Birçok cihaz ile birlikte kullanılabilen ses kabloları ile yüksek kaliteli ses aktarımı sağlanabilmektedir. Sahip oldukları teknik özellikler ve işlevlerine göre pek çok çeşitte üretilmişlerdir. Ses kablolarının içerisinde mono ve stereo ses kabloları, HDMI kablolar, jak kablosu, fiber optik kablo, RCA kablo ve daha pek çok ses kablosu çeşidi bulunur. Bu kablolar soket bağlantıları, kablo uzunluğu ve kullanım alanları bakımından farklılık gösterir. Teknik donanımlarınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz ses kablosu modelleri ile kaliteli ve temiz ses yayılımı sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli ses kablosu çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 • Ses Kablosu Çeşitleri Nelerdir?

  • Ses aktarımı için kullanım sağlanan ses kabloları, geniş kullanım alanlarına sahip olan ürünlerdir. İşlevleri, sahip oldukları teknik özellikleri ve kablo kalitesi ile çeşitli isteklere yanıt vermektedir. Bu nedenle piyasada kullanım alanı, soket bağlantısı, kablo uzunluğu gibi özellikleri ile farklılık gösteren pek çok ses kablosu çeşidi bulunmaktadır. Bunlar içerisinde RCA kablo, optik ses kablosu, AUX kablo, ses sistemi kablosu, AUX uzatma kablosu, HDMI görüntü ve ses aktarıcı kablo, optik ses kablosu AUX dönüştürücü, uzun AUX kablosu, hoparlör ses kablosu, jak uzatıcı gibi pek çok ürün yer almaktadır. Bu kablolar benzer amaçlarla kullanılabilirler ancak uyumlu oldukları cihazlar bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Ses kabloları sayesinde cihazlarınız arası bağlantı kurabilir yüksek kaliteli ses yayılımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ses kablosu çeşitlerini inceleyerek ses sisteminize en uygun kablo çeşitlerini kolayca belirleyebilirsiniz.
  • AUX Kablo Çeşitleri

  • Genel yapıları bakımından aux kablosu telefonu arabanıza bağlamak için kullanılır. Telefondan ses aktramıını yapmak için oldukça kullanışlı bir üründür. Bu şekilde de telefonunuz üzerinden aux kablosu ile kolaylık müzik dinleyebilirsiniz. Bu tür kablolar genelde bluetooth olmayan arabalarda tercih edilir. Bunun dışında Aux kablosu kullanarak CD ve USB gibi aygıtlardan olmadan kolayca müziğe erişebilirsiniz.
  • RCA Kablo Çeşitleri

  • RCA konnektörü ya da rca fişi olarak bilinen bu kablolar, ses ve video sinyallerini taşımak için üretilmiştir. Konnektör türüne sahip olup, kaliteli kablo çeşitlerinden biridir.
  • Stereo Kablo Çeşitleri

  • Özellikleri bakımından stereo kablo çeşitleri düşük seviyeli olann mikrofon ve müzik aletlerinin bağlantılarını yapmak için kullanılır. Tasarımları açısından düşük empedansa sahip olan ürünlerdir. Mekanik darbeleri karşı dayanıklı yapıları olup, esneklerdir.
 • Ses Kablosu Ne İşe Yarar?

  • Ses kabloları yüksek iletkenliğe sahip olan ve ses verilerini hızlı bir şekilde yüksek kalitede aktaran kablo çeşitleridir. Ses sistemleri, müzik ve ses aletleri ile bağlantısı gerçekleştirilebilmektedir. Bu kabloların iç yapıları değişiklik göstermektedir. Genellikle yüksek iletkenlik için demir ve bakır materyallerden imal edilmişlerdir. Kullanılacakları cihazlar ve kullanım amaçları bakımından farklılık gösterirler. Cihazlarınıza uygun iç yapıya sahip ses kablolarını tercih etmeniz elde edeceğiniz ses kalitesi bakımından oldukça önemlidir. Dinlediğiniz müzikten, oynadığınız oyundan ve izlediğiniz videolardan alacağınız sesin kalitesini kullandığınız ses kablosu belirler ve doğru tercih ettiğiniz ses kabloları ile çok daha iyi kalitede ses yayılımı elde edebilirsiniz. Dijital, stereo ve fiber optik ses kabloları ile doğal ve temiz sesler duyabilirsiniz. Ses kablosu çeşitleri içerisinde yer alan AUX kablolar, kullanımı en sık tercih edilen ses kablosu çeşididir. AUX kablolar herhangi bir araca ihtiyaç duymadan ses verilerini başka cihazlara aktarabilmektedir. Fiber optik kablolar, yüksek kalitede hızlı bir şekilde ses aktarımı yapılabilmektedir. Jak kablolar ile kamera, fotoğraf makinesi ve daha pek çok cihaz ile TV bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda jak kablolar ile enstrüman bağlantıları da yapılabilmektedir. RCA kablolar ile ses ve görüntü sistemlerinin birbirlerine bağlanması sağlanabilir. Ses kablolarını pek çok alanda tercih edebilir, elde edeceğiniz yüksek ses kalitesi ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kablo dönüştürücüleri kullanarak cihazlarınızın giriş portlarını bağlantı için ihtiyaç duyduğunuz girişe dönüştürebilirsiniz.
  • Ses Sistemi için Hangi Kablo Kullanılır?

  • Ses iletmek için genelde fiber optik, HDMI ya da analog bakır kablo çeşitleri kullanılabilmektedir. Analog bakır kablo modelleri koaksiyel şekilde tasarlanmış olup, genel kullanımları bakımından tercih edilirler. 
 • En İyi Ses Kablosu Hangisidir?

  • Piyasada çeşitli markalar tarafından üretilmiş olan soket bağlantıları ve işlevleri bakımından farklılık gösteren pek çok ses kablosu çeşidi bulunur. Ses kablosu satın alırken kullanım amacınıza ve cihazlarınıza uygun ürünleri belirlemeniz oldukça önemlidir. Ses sisteminiz ne kadar büyük ve yüksek performanslı olursa olsun, uygun kablo uzunluğuna, kaliteye ve özelliklere sahip olmayan ses kabloları ile ses kalitenizin düşmesine neden olabilirsiniz. En iyi ses kablosu, sisteminiz ile en uyumlu olan kablodur. Ses kabloları ile yüksek performanslı ve verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Kablo dönüştürücülerden destek alarak kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. Teknogreen markasına ait olan tüm ürünlerine hemen göz atın. En iyi ses kablosu çeşitlerini Elektromarketim.com web sitemizde bulabilirsiniz. Pek çok çeşit içerisinden sizin için en uygun modelleri kolayca belirleyebilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat güvencesiyle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.