Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
 • Sulama Fıskiyesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Sulama sistemleri için üretilen fıskiye çeşitleri oldukça kullanışlı modeller olmaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Özellikle çim alanlarda kullanmak oldukça yararlıdır. Zaman ayarlayıcı alarak da oldukça kullanışlı bir sulama sistemi oluşturabilirsiniz. Bitkilere zarar vermeden rahatlıkla kullanımları sağlanabilmektedir. Süreleri üzerinde ayarlamalar yapıldığında da otomatik olarak çalışmaya başlarlar. Takip etmeye gerek kalmadan kullanılması ve insan gücüne ihtiyaç olmaması ile yararlı bir sulama sistemi sunarlar.
 • Fıskiye Ne Demek?

  • Fıskiye çeşitleri genel kullanım açısından yağmurlama efekti sağlamak amacı ile tasarlanmışladır. Fıskiye modelleri yağmur yağıyormuşçasına sulama yapabilmeyi sağlamaktadır. Belirli noktalara monte ederek geniş alanların sulaması için kullanılır. Çim zeminler üzerinde fazlasıyla tercih edilen ürünlerden biridir. Fıskiye başlıkları kaliteli şekilde üretilmiş olup, kaliteli ürünler kullanılarak üretilmişlerdir. Elektromarketim.com üzerinden tüm fıskiye çeşitleri bulunmakta olup, en ucuz fıskiye fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Sulama Fıskiyelerinin Çalışma Prensibi Nedir?

  • Fıskiye sulama sistemi çeşitleri arasında yer alan ürünlerden biridir. Rahat kullanımları ile yüksek performanslı kullanım imkanı sağlamaktadırlar. Kullanım imkanlarına göre seçim yapabilirsiniz. Fıskiyeler genel olarak park ve bahçe gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Geniş çaplı bir alanın sulamasında oldukça yararlıdır. Birçok alanda karşımıza çıkan fıskiye modelleri zaman ayarlı olup, iş gücü olmadan sulama yapabilmeyi sağlamaktadır. Zemine monte edilerek kullanımları gerçekleşmektedir. Fıskiye sulama sistemi monte edildikten sonra zaman ayarı ya da manuel olarak çalıştırarak sulamayı yapabilirsiniz. Yağmurlama fıskiye modelleri olarak da adlandırabiliriz. Özellikle çim için kullanılan bir üründür. Çim alanlarda kullanımları geçerli olması ile kolay kullanım sağlarlar.
 • Fıskiyeler Nasıl Takılır?

  • Monte işlemlerinde öncelikle su tesisatının ayarlanması gerekmektedir. Genel kullanımlarda bir alan için birden fazla sayıda fıskiye çeşitleri bulunduğu için su tesisatının da buna uygun olması gerekmektedir. Su tesisat borusu üzerinde fıskiye takılarak kullanımı sağlanmaktadır. Tesisat işlemleri tamamlandıktan sonra fıskiye sistemleri oldukça kolay bir şekilde takılabilmektedir. Kolay kullanılabilir olmaları ile kullanış sağlarlar. Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm yağmurlama fıskiye fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edin ve size en uygun olan fıskiye başlıkları arasında karar verin. Kullanışlı seçenekleri ile yüksek performanslı ve verimli kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.