Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Takım Çantası ve Organizer Çeşitleri


     Takım çantası organizer çeşitleri, el aletlerini düzenli bir şekilde saklamak ve taşımak için tasarlanmış özel ürünlerdir. Takım çantası malzemeleri düzenler ve kullanıcının iş sürecini kolaylaştırır. Takım çantaları dayanıklı malzemelerden yapılır ve çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda bulunabilir. Bu çantalar, tornavidalar, pense, çekiç gibi çeşitli el aletlerini depolamak için geniş bir iç hacme sahiptir.


     Malzeme taşıma çantası çeşitlerinin en önemli özelliği, kullanıcıların aletlerini organize bir şekilde taşıyabilmesini sağlamalarıdır. Ayrıca takım çantası farklı bölmelere sahiptir, böylece her alet için ayrı bir alan ayrılabilir ve karışıklık önlenir.


     Öte yandan, takım organizer çeşitleri daha küçük el aletlerini veya parçalarını düzenlemek için kullanılan taşınabilir kutulardır. Vidalar, somunlar, çiviler gibi küçük parçaları saklamak için malzeme çantası idealdir. Takım çantası seti plastik veya metal malzemeden üretilir ve farklı bölmelere sahiptir, böylece kullanıcılar farklı boyutlardaki veya türdeki parçaları ayrı ayrı saklayabilirler.


     Takım çantaları ve organizerler, çalışma ortamlarını düzenlemek için önemli ekipmanlardır. Aletlerin düzenli bir şekilde saklanması, kaybolmalarını önler ve iş yaparken zaman kaybını en aza indirir. Elektromarketim’den birbirinden çeşitli takım çantası ve organizer çeşitlerine ulaşabilir ve aletlerinizin düzenini sağlayabilirsiniz!

Takım Çantası Modelleri


Takım çantası modelleri, el aletlerini ve hırdavat parçalarını saklamak ve düzenlemek için kullanılan çantalardır. Takım ve tamir çantası, büyük ve küçük olmak üzere çeşitli bölmelere sahiptir. Bu sayede kullanıcılar, malzemelerini bölüm bölüm ayırabilirler ve düzen sağlayabilirler. Takım çantaları, metal veya plastik malzemelerden üretilir. Bazıları ise sağlam kumaşlardan yapılır. Taşınabilir kompakt yapılarıyla her çalışma sahasında rahatlıkla kullanılabilirler. Dayanıklı olmaları, çeşitli ortamlarda uzun süre boyunca kullanılabilmelerine olanak tanır. Elektromarketim üzerinden takım çantası modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun tasarımdaki takım çantalarına, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz!

     Elektronik Takım Çantası


○  Elektronik takım çantası, elektrik ve elektronik alanında çalışan kişilerin kullandığı bir araç setidir. Bu sebeple, elektronikçi takım çantası olarak da adlandırılabilir. Elektronikçi çantası, içerisinde çeşitli elektrik ve elektronik aletlerin yanı sıra gerekli olan malzemelerin bulunduğu bir taşıma çantasıdır.


○  Elektrik-elektronik takım çantası seti birçok farklı aracı içerir. Örneğin, multimetre, pense, tornavida seti ve izolasyon bantları gibi temel araçlar bu çantanın içeriğini oluşturur. Ayrıca, elektrik bağlantıları için farklı boyutlarda kablolar, kelepçeler, bağlantı parçaları gibi malzemeler de bulunabilir.


○  Elektronik malzeme çantası, elektrik ve elektronik işlerinde kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlar. Özellikle saha çalışmalarında veya projeler sırasında ihtiyaç duyulan araçları tek bir çanta içinde taşımak pratiktir. Elektromarketim’den elektronik takım çantalarına ulaşmak için hemen ziyaret edin!

     Elektrikçi Malzeme Takım Çantası


○  Elektrikçi takım çantası, elektrik işleriyle uğraşan profesyonellerin ihtiyaç duyduğu bir ekipmandır. Elektrikçi çantası dayanıklı ve taşınması kolay malzemelerden yapılmıştır ve çeşitli araç ve gereçleri taşımak için tasarlanmıştır.


○  Elektrikçi alet çantası, elektrik işlerinde sıkça kullanılan araçları organize etmek için farklı bölmelere sahiptir. Elektrik çantası bölmeleri, tornavidalar, pense, yan keski, ölçüm aletleri gibi elektrik tamiri ve montajı için gerekli olan araçları düzenli bir şekilde saklamak için idealdir.


○  Elektrik malzeme çantası, elektrik işlerinde çalışanların yanlarında taşıdıkları araç ve gereçlerin kaybolmasını veya hasar görmesini engeller. Aynı zamanda, elektrikçi-takım çantası dolu şekilde de bulunabilir. Dolu olan elektrikçi takım çantası malzemeleri içerisinde çeşitli aletler yer alır. Bu modeldeki takım çantası elektrikçi için gerekli aletleri kullanıcıya sunar. Elektromarketim’den dolu ve boş elektrikçi malzeme çantası çeşitlerine sahip olmak için ziyaret edebilirsiniz!

     Takım Sandığı


○  Takım sandığı, evde, atölyelerde veya endüstriyel ortamlarda kullanılan, çeşitli el aletlerini saklamak ve düzenlemek için tasarlanmış bir takım çantası modelidir. Bu sandıklar, farklı boyutlarda ve tasarımlarda bulunabilir.


○  Takım sandığı seti, birçok farklı el aletinin organize bir şekilde saklanmasını sağlar. Tornavida, pense, çekiç ve benzeri aletler, kullanıcıların kolayca erişebileceği ve düzenli tutabileceği bölmeler veya çekmeceler içinde yer alır. Takım sandıkları hem profesyonel uygulamalarda hem de ev kullanımında yaygın olarak tercih edilir. Takım sandıkları en uygun fiyatlar ile Elektromarketim’de!

     Takım Kutusu


○  Takım kutusu, metal veya plastikten yapılmış, içerisinde çeşitli el aletlerini saklamak ve taşımak için tasarlanmış bir depolama kutusudur. Kutular el aletleri gibi çeşitli araçları organize etmek ve korumak için kullanılır. Takım kutuları evlerde, atölyelerde, tamirhanelerde, otomobil tamirhanelerinde ve endüstriyel işletmelerde yaygın olarak kullanılır.


○  Takım kutuları, kullanıcıların araçlarını düzenli tutmalarına ve kolayca erişilebilir olmalarını sağlar. Kutular farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilir. Bazıları taşınabilir saplara sahipken, bazıları çekmeceli veya bölmeli yapıya sahiptir. Elektromarketim’den takım kutularına cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz!

     Alet Çantası


○  Alet çantası, çeşitli el aletlerini taşımak, depolamak ve korumak için tasarlanmış bir taşıma ve organizasyon çözümüdür. Dayanıklı kumaşlar veya plastik malzemelerden yapılmış olan alet çantaları, el aletlerini düzenli bir şekilde saklamak için iç bölmelere ve ceplere sahiptir.


○  Alet çantaları taşınabilir saplara veya omuza takılabilen askılara sahiptir. Çoğu alet çantası, dış cepler veya fermuarlı bölmeler gibi ek depolama alanlarına sahiptir. Alet çantaları, aletlerin düzenli tutulmasını ve kaybolmasını önler. Ayrıca, aletlerin tozdan, nemden ve darbelere karşı korunmasını sağlayarak ömürlerini uzatırlar. Elektromarketim’in geniş alet çantası ürün yelpazesinden ihtiyacınız olana kolayca ulaşabilirsiniz!

Organizer Modelleri


Organizerler, küçük bölmelere sahip saklama ve depolama kutularıdır. Çeşitli el aletlerini, vida ve somun gibi malzemeleri saklamayı ve düzenlemeyi sağlarlar. Dayanıklı plastik malzemelerden yapılırlar ve dışarıdan gelecek toz ve su gibi etkenlerden aletleri korurlar. Ayrıca organizer takım çanta çeşitleri, takı işleriyle uğraşan kişiler tarafından, takıları saklamak için de kullanılırlar.


Tekerlekli organizer takım çantası olmak üzere çeşitli modellere sahiplerdir. Örneğin, bazı modeller çekmeceli organizer takım çantası şeklinde üretilir. Organizer takım çantası, çantaların içerisinde kullanılabildikleri gibi, tek başına da kullanılabilirler. Kaliteli modüler organizer takım çanta çeşitleri Elektromarketim’de!

     Organizer Takım Kutusu


○  Organizer takım kutusu, açılır ve kapanır kapağı bulunan ve kutu şeklinde olan bir organizer modelidir. Organizer takım kutuları dayanıklı plastikten yapılırlar ve kullanıcıların taşımasını kolaylaştıran bir sapa sahiplerdir. İçlerinde bulunan kare bölmeler, malzemeleri ayırmaya ve depolamaya yarar. Kilitli kapak yapısına sahip olmaları, malzemelerin kolayca ve kaybolmadan taşınmalarına olanak tanır. Elektromarketim’den organizer takım kutularını, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz!

     Takım Çantası için Organizer


○  Takım çantası için tasarlanan organizerler, çantaların içini düzenli tutmaya ve kullanıcıların malzemelerini kolayca bulmalarına yardımcı olur. Organizerli takım çantası, aletleri kategorilere ayırmaya ve ihtiyaç duyulan malzemeyi kolayca bulmayı sağlayan bölmelere ve ceplere sahiptir. Organizerli takım çantası çeşitleri zor koşullarda bile zarar görmeyen yapılarda üretilir. Bu sayede her ortamda rahatlıkla kullanılabilirler.

     Takı için Takım Organizer Çantası


○  Organizer takı kutusu, takıları düzenli bir şekilde saklamak ve taşımak için kullanılan bir kutudur. Takı organizer kutusu, bilezikler, kolyeler, küpeler, yüzükler ve diğer takıları organize etmek ve korumak için kullanılır.


○  Takı organizer çantaları iç kısmında farklı büyüklüklerde ve tiplerde bölmeler bulunur. Ayrıca, bazı takı organizer çantaları, takıların karışmasını önlemek için özel olarak tasarlanmış bölümler içerebilir. Takı organizer çantaları, takıların çizilmesini, kırılmasını veya kaybolmasını önlemek için tasarlanmış dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Takım Çantası ve Takım Organizeri Kullanım Alanları


Takım çantası ve takım organizeri, farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan depolama ve taşıma araçlarıdır. Her biri belirli kullanım alanlarına sahiptir. Elektrik takım çantası el aletlerini ve diğer büyük ekipmanları taşımak ve saklamak için tasarlanmıştır. İnşaat işçileri, marangozlar, elektrikçiler ve benzeri meslek grupları, takım çantalarını işlerinde gerekli araçları organize etmek ve taşımak için kullanırlar. Takım çantaları dayanıklı malzemelerden yapılmış ve birden fazla cebe ve bölmeye sahiptir. Bu sayede farklı boyutlardaki araçları düzenli bir şekilde saklamak mümkün olur.


Takım organizeri ise daha çok evlerde veya atölyelerde aletlerin düzenli bir şekilde saklanması ve taşınması için kullanılır. Organizerler, çeşitli bölmelere sahiptir ve genellikle vida, somun ve çivi gibi malzemelerin saklanması için tercih edilirler. Ayrıca, bazı kullanıcılar takı organizeri olarak da kullanırlar. Takım çantası büyük araçları taşımak ve saklamak için kullanılırken, takım organizerleri daha küçük öğelerin, düzenlenmesi ve korunması için idealdir.

En İyi Takım Çantası ve Organizer Markaları


En iyi takım çantası ve organizer markaları arasında yer alan Ceta Form, Full, Knipex ve Makita markalarına Elektromarketim’den ulaşabilirsiniz. Her bir marka, çeşitli modellerdeki takım çantalarını ve organizerlerini kaliteli malzemeler ile üretir. Böylelikle kullanıcılar, el aletlerine ve ekipmanlarına zarar gelmeden her ortama taşıyabilir ve kullanabilirler. Büyük ve küçük olmak üzere farklı türdeki ve tipteki takım çantası ve organizerleri, çeşitli kullanım ihtiyaçlarına hitap eder. En iyi markaların, takım çantası ve organizerlerine Elektromarketim’den ulaşın. Saklama ve depolama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayın!

     Ceta Form Takım Çantası ve Organizerleri


Ceta Form markası, geniş bir yelpazede takım çantası ve organizerler sunar. Ceta Form takım çantaları ve organizerleri, sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Farklı boyutlarda aletleri ve ekipmanları saklamak için çeşitli bölmelere ve ceplere sahiplerdir. Ergonomik taşıma sapları veya omuz askıları ile kolayca taşınabilirler. Ayrıca, aletleri ve ekipmanları dış koşullara karşı korurlar. Elektromarketim’den Ceta Form markasının takım çantası ve organizerlerine uygun fiyatlar ile sahip olun!

     Full Takım Çantası ve Organizerleri


Full marka takım çantaları ve organizerleri farklı boyutlarda ve çeşitli malzemelerde mevcuttur. Ürün yelpazesi içerisinde metal ve plastik yapılmış çantalar ve organizerler bulunur. Full markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri Full küp 400 organizer takım çantası modelidir. Bu takım çantası, çeşitli boyutlarda bölmeler içerir. Full marka takım çantalarına ve organizerlerine Elektromarketim’den ulaşabilirsiniz!

     Knipex Takım Çantası ve Organizerleri


Knipex'in takım çantaları ve organizerleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım sunarlar. Bu sayede, kullanıcılar araçlarını güvenle saklayabilir ve taşıyabilirler.


İşlevsellik açısından, Knipex takım çantaları ve organizerleri, kullanıcıların aletlerini düzenli bir şekilde saklamalarına ve taşımalarına yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır. Çeşitli bölme ve cep seçenekleri sayesinde, her türlü aracı organize etmek kolaylaşır.


Ergonomik tasarımıyla Knipex takım çantalarını, taşıması ve kullanması kolaydır. Dolu veya boş seçeneklerle, kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunarlar. Knipex marka takım çantaları ve organizerleri Elektromarketim’de!

     Makita Takım Çantası ve Organizerleri


Makita markasının takım çantaları ve organizerleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çeşitlilik içerir. Makita takım çantaları ve organizerleri, zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcıların araçlarını düzenli bir şekilde saklamalarına ve taşımalarına yardımcı olurlar. Taşıması kolay kollar ve ayarlanabilir omuz askıları, kullanıcıların Makita takım çantalarını rahatça taşımalarını sağlar. Makita marka takım çantaları ve organizerleri en uygun fiyat seçenekleriyle Elektromarketim’de!

En Ucuz Takım Çantası ve Organizer Fiyatları


Takım çantası fiyatları, modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birbirinden farklı modelde ve malzemelerde üretilen takım çantaları ve organizerleri bulunur. Bu da fiyatların değişmesine yol açar. Elektromarketim ise en kaliteli takım çantalarını ve organizerlerini en uygun fiyatlar ile içerir. Elektromarketim’de her bütçeye uygun bir takım çantası bulmak mümkündür. Kaliteli markaların, dayanıklı ve sağlam takım çantası ve organizerlerine çeşitli elektrik takım çantası fiyatları ile kolayca ulaşıp, sahip olabilirsiniz!

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim’de elektrik ve elektronik malzemelerinizi taşımanız ve saklamanız için çeşitli takım çantaları ve organizerleri bulunur. Geniş ürün yelpazesi içerisinden, uygun fiyatlı seçeneklere ulaşabilirsiniz.


     Elektromarketim’in birden fazla ödeme yöntemi bulunur. Bu sayede, size uygun olan ödeme yöntemini seçip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


     Elektromarketim, toplu alımları avantajlı fiyatlara çeviren Elektrotoptan sistemine sahiptir. Elektrotoptan ile toplu alımlarınızı özel indirimlerden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.


     Elektromarketim müşteri hizmetleri ekibine, her türlü soru ve taleplerinizi danışabilirsiniz. Böylelikle sipariş süreçlerinizde aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz.


     Elektromarketim'in Bişeysorcaktım sistemi, takım çantası ve organizerleri olmak üzere her ürün ve ürün grubu hakkında sorularınızı sorabileceğiniz bir sistemdir. Bişeysorcaktım üzerinden, merak ettiklerinizi sorabilir ve uzman desteği alabilirsiniz.

Takım Çantaları ve Organizerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Takım Çantası Nedir?

  • Takım çantası, metal veya kumaş malzemeden yapılmış, içerisinde çeşitli el aletlerini ve ekipmanlarını taşımak ve saklamak için kullanılan bir depolama çantasıdır. İnşaat, marangozluk, elektrik işleri ve benzeri mesleklerde sıklıkla kullanılır.
 • Takım Çantasında Neler Olmalıdır?

  • Takım çantalarında, çeşitli penseler, keskiler, tornavidalar, çekiçler ve alyanlar olabilir. Ayrıca, somun, vida ve çivi gibi küçük hırdavat malzemeleri de yer alabilir.
 • En İyi Takım Çantası Hangisidir?

  • En iyi takım çantası, kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekillenir. Ancak, dayanıklı malzemeden yapılmış, taşıması kolay ve uygun boyutta olan modeller en iyi takım çantası modelleri içerisinde yer alabilir.
 • Takım Çantası Kaç İnç Olmalı?

  • Takım çantasının ideal boyutu, kullanıcının ihtiyaçlarına ve taşıdığı araçlara bağlıdır. Ancak, 14 ila 18 inç arasındaki modeller sıklıkla tercih edilir. Bu boyutlar, çoğu el aletinin ve ekipmanın rahatça sığmasını sağlar.
 • Takım Çantası Organizeri Kullanışlı mı?

  • Takım çantası organizeri, takımların düzenli bir şekilde saklanmasına ve kolayca erişilmesine yardımcı olur. Küçük parçaların kaybolmasını önleyebilir ve çantanın içindeki karmaşıklığı azaltabilir.
 • Takım Çantası ve Organizer Fiyatları Nedir?

  • Takım çantası ve organizerlerinin fiyatları, marka, malzeme kalitesi, boyut ve özellikler gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Temel bir takım çantası uygun fiyatlı olabilirken, daha büyük veya özel tasarlanmış modeller daha yüksek fiyatlara sahip olabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.