Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
 • Tamirat Aparatları Neden Kullanılır?

  • Evlerimizde, garajlarımızda ya da atölyelerimiz gibi çeşitli alanlarda ister tamirat ister hobi çalışmaları yapıyor olalım, tamirat ya da yenileme uygulamaları için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyarız. Tamirat aparatları olarak da adlandırabileceğimiz bu ürünleri tek başına ya da çeşitli aletlere takarak kullanabilir, bu sayede yaptığımız işlerin profesyonel sonuçlara ulaşmasını sağlayabiliriz. Tamirat aparatları içerisinde çok çeşitli ürünler bulunur. Metal çizecek, farklı tiplerde tasarlanmış olan manyetik parça kabı, teleskopik yuvarlak ya da kare ayna, mıknatıslama aleti, teleskopik ve mıknatıslı parça yakalama aleti, şişe açacağı, mıknatıslı makinist parmağı, manivela, dikey ya da yatay sabitleme aparatı ve anistatik bileklik gibi ürünleri birçok çalışma alanında, farklı uygulamalarda kullanabiliriz. Bu ürünler yapılacak uygulamalar dahilinde belirlenerek, çalışmaların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını mümkün kılar. Metal çizecekler, birçok iş malzemesi üzerinde çizgi çizmeyi kolaylaştırması ile matkap kılavuz deliği açılması gibi işlemleri desteklerken, conta kazıma aleti özellikle otomotiv alanında conta atıklarının temizlenebilmesini kolaylaştırır. Teleskopik aynalar sayesinde kullanıcı ulaşılması güç ve dar alanlarda görüşü kolaylaştırarak rahat çalışmayı destekler. Elektronik aletlerin tamir işlemlerinde mıknatıslama aletinin magnetizer kısmı ile tornavida ve vidaları mıknatıslayabilir, demagnetizer kısmıyla ise etkisizleştirme işlemi yapılabilir. Birçok uygulamada farklı avantajlar sunan tamirat aparatları modelleri ve fiyatlarını Elektromaketim.com’da bulabilir. Tamirat ve yenileme çalışmalarınızı yüksek verimde tamamlayabilirsiniz.
 • Manyetik Aparatlar Nelerdir?

  • Manyetik aparatlar genellikle matkap uygulamalarında karşımıza çıkan manyetik bits tutucu, manyetik matkap ucu mandreni, manyetik uç tutucu ve manyetik matkap ucu gibi ürünleri içerse de su arıtma sistemlerinde beyaz eşyalarla da kullanılabilen manyetik kireç önleyici aparatlar da bulunmaktadır. Uygulamalarda farklı görevleri üstlenen bu ürün birçok tamirat işleminde kullanılabilir. Manyetik aparat kullanımında manyetik parça kabı modellerinin de yanınızda bulunması önemlidir. Güçlü mıknatıslı tabana sahip olan bu kaplar, manyetik parçaların konumlandırılmasını sağlarken, parçaların düşerek kaybolmasını da engeller. Ayrıca vida ve pul gibi parçalar da bu kaplarda toplanarak, montaj işlemlerinde kullanıcıya büyük kolaylık sağlar.
 • Manivela El Aleti Nedir?

  • Manivela el aletleri, farklı alanlarda açma ve sökme uygulamalarında kullanılan önemli ürünlerdir. Genellikle mengene ve işkenceler ile birlikte kullanılan manivelalar açma, sökme ve kırma işlemlerinde en önemli yardımcılardır. Kapı ve cam kilidi, vidalı halka, panel, pervaz, köşebent açma uygulamalarının yanı sıra çivi ya da vida sökme işlemlerinde de tercih edilen ürünlerdir. Boru tesisatı ve endüstriyel tesisatlarda da kullanımı tercih edilen bu ürünler ile birçok işlem zahmetsizce yerine getirilebilir. Çok fonksiyonlu yapıları sayesinde inşaat alanlarında beton kalıbı sökme işlemlerinde de kullanabileceğiniz manivela demirleri sökme demiri olarak da bilinir. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılara hitap eden bu el aleti modellerini yapacağınız işlemlere uygun ölçülerde tercih ederek, istediğiniz sonuçları kolayca elde edebilirsiniz.
 • Tamirat Aynaları Neden Kullanılır?

  • Tamirat aynaları, teleskopik tutamağa sahip olan ve bu sayede her alana kolayca ulaşabilmenizi sağlayan tamirat aparatlarından biridir. Köşelerde ve ulaşılması zor alanlarda oldukça sık tercih edilen bu aynalar görünürlük sağlayarak kullanıcının yaptığı işe hakim olmasını ve bir problem varsa bunu kolayca tespit edebilmesini destekler. Tamirat aynaları mobilya ya da dolapların üst ve alt kısımlarının yanı sıra makine parçalarının ve daha pek çok alanın görünürlüğünde büyük fayda sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.