Marka : Schneider Electric |Ürün Kodu : ATV320U40N4C
☆☆☆☆☆
9 Yorum | Yorum Yap
Schneider ATV320U40N4C 4kW Hız Kontrol Cihazı
Kampanya
- Ürün Özellikleri
Yorumlar (9 Yorum)☆☆☆☆☆
Soru Sor
Schneider Electric Hız Kontrol Cihazları
CANopenSeçenek kartı:Iletişim modülü, CANopen
Iletişim modülü, EtherCAT
Iletişim modülü, Profibus DP V1
Iletişim modülü, Profinet
Iletişim modülü, Ethernet Powerlink
Iletişim modülü, Ethernet/IP
Iletişim modülü, DeviceNet[Us] nominal besleme gerilimi:380…500 V - 15...10 %Nominal çıkış akımı:9,5 AMotor gücü kW:4,0 kW için Ağır şartEMC filtresi:Sınıf C2 EMC filtresi entegreIP koruma sınıfı:IP20Tamamlayıcı ÖzelliklerDijital giriş sayısı:7Dijital giriş tipi:STO güvenli tork kapatma, 24 V DC, empedans: 1,5 kOhm
DI1...DI6 lojik girişler, 24 V DC (30 V)
DI5 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)Dijital giriş lojiği:Pozitif lojik (kaynak)
Negatif lojik (blok)Dijital çıkış sayısı:3Dijital çıkış tipi:Açık kollektör DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Açık kollektör DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mAAnalog giriş sayısı:3Analog giriş tipi:AI1 gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI2 çift kutuplu diferansiyel gerilim: +/- 10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit
AI3 akım: 0...20 mA (veya 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA veya yapılandırmy göre diğer modeller), empedans: 250 Ohm, çözünürlük 10 bitAnalog çıkış sayısı:1Analog çıkış tipi:Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 800 Ohm, çözünürlük 10 bit
Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bitRöle çıkış tipi:Yapılandırılabilir röle lojiki R1A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R1B 1 NK elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R1C
Yapılandırılabilir röle lojiki R2A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles
Yapılandırılabilir röle lojiki R2CMaksimum anahtarlama akımı:Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC
Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DCMinimum anahtarlama akımı:Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C: 5 mA -de 24 V DCErişim yöntemi:Slave CANopen4 quadrant operation possible:TrueAsenkron motor kontrol profili:Gerilim/frekans oranı, 5 nokta
Sensörsüz akı vektör kontrolü, standart
Gerilim/frekans oranı - Enerji Tasarrufu, karesel U/f
Sensörsüz vektör akı kontrolü - Enerji Tasarrufu
U
S
CUS
Rampa anahtarlama
Acceleration/deceleration ramp adaptation
Ayarlanabilir % 0...300
Gerilim/frekans oranında (2 veya 5 puan) geçerli değilAnahtarlama frekansı:2...16 kHz ayarlanabilir
4...16 kHz değer kaybı faktörü ileNominal anahtarlama frekansı:4 kHzDurana kadar frenleme:DC enjeksiyon ileBrake chopper integrated:TrueHat akımı:13,7 A -de 380 V (Ağır şart)
10,6 A -de 500 V (Ağır şart)Maksimum Giriş Akımı:13,7 AMaximum output voltage:500 VGörünen güç:9,2 kVA -de 500 V (Ağır şart)Şebeke frekansı:50...60 HzRelative symmetric network frequency tolerance:5 %Muhtemel hat Isc:5 kABase load current at high overload:9,5 AW cinsinden güç dağılımı:Fan: 111 W -de 380 V 4 kHzWith safety function Safely Limited Speed (SLS):TrueWith safety function Safe brake management (SBC/SBT):FalseWith safety function Safe Operating Stop (SOS):FalseWith safety function Safe Position (SP):FalseWith safety function Safe programmable logic:FalseWith safety function Safe Speed Monitor (SSM):FalseWith safety function Safe Stop 1 (SS1):TrueWith sft fct Safe Stop 2 (SS2):FalseWith safety function Safe torque off (STO):TrueWith safety function Safely Limited Position (SLP):FalseWith safety function Safe Direction (SDI):FalseKoruma tipi:Giriş faz kesmeleri: sürücü
Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım: sürücü
Aşırı ısınmaya karşı koruma: sürücü
Motor fazları arasındaki kısa devre: sürücü
Termal koruma: sürücüGenişlik:140 mmYükseklik:184,0 mmDerinlik:158,0 mmÜrün ağırlığı:2,2 kgOrtam KoşullarıTeknik ÖzelliklerGüç:4 kW -