Marka : Schneider Electric |Ürün Kodu : XALE3251
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
Schneider XALE3251 Beyaz ve Kırmızı O İşaret Butonlu Kontrol İstasyonu
Kampanya
- Ürün Özellikleri
Yorumlar (0 Yorum)☆☆☆☆☆
Soru Sor
Schneider Kontrol İstasyonu
Ürün ÖzellikleriÜrün serisi:Harmony XALEÜrün ya da bileşen tipi:Eksiksiz kontrol istasyonuÜrün grubu:XALEÜrün varış yeri:XB7 Ø 22 mm kontrol ve sinyalleme birimleri içinKontrol istasyonu uygulaması:Üç fonksiyonMuhafazanın tabanının rengi:Açık gri (RAL 7035)Kapağın rengi:Açık gri (RAL 7035)Malzeme:ABS (akrilonitril butadiyen stiren)IP koruma derecesi:IP54 'e uygun IEC 60529Kontrol istasyonu düzenleme:1 sıva altı basmalı düğme, siyah, yaylı kurma 1 NA, beyaz aşağı ok isaret
1 sıva altı basmalı düğme, beyaz, yaylı kurma 1 NA, siyah yukarı ok isaret
1 çıkık basmalı düğme, kırmızı, yaylı kurma 1 NK, beyaz O isaretİşaretleme yeri:Push-buton üzerinde işaretlemeKontak işlemi:Yavaş kesenTamamlayıcı ÖzelliklerKablo girişi:2 knock-out, kelepçeleme kapasitesi: 20 mm
ISO M20 için 6 knock-outÜrün ağırlığı:0,17 kgİşaretleme:CEPozitif açıklık:Ile 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek KKisa devre korumasi:4 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60947-5-1[Ui] nominal yalıtım voltajı:250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN/IEC 60947-1[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı:4 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1Elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-5:Λ <= 10exp(-6) -de 17 V ve 5 mA 'e uygun IEC 60947-5-4Ortam KoşullarıTeknik ÖzelliklerModül Sayısı:3 -