Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
  • Anten Kablosu Nedir?

    • Uydu ekipmanları içerisinde bulunan anten kabloları uydu bağlantısı için ihtiyaç duyulan temel ürünlerden biridir. Bağlantı kabloları arasında yer alırlar. Anten kablosu, uydu yayınlarının sorunsuz ve kaliteli izlenebilmesi için LNB, çanak anten ve uydu alıcısı ekipmanları arasında iletim yapılmasını sağlayan dayanıklı ve korumalı bir kablo çeşididir. Anten kablosunun karşımıza çıkan diğer isimleri de uydu kablosu, LNB kablosu, çanak anten kablosu, uydu anten kablosu ve koaksiyel kablosu olarak da bilinmektedir. Genel olarak uydu aktarımını sağlayan uydu anten kablosu sorun yaşamadan görüntü aktarımı yaparak kesintisiz yayın izlemek için kullanılmaktadır.
  • TV Anten Kablosu Nasıl Bağlanır?

    • Anten kablosu ucu ile uydu alıcısı ile bağlantı yapabilmek için anten kablosu birleştirme işlemi için iki ucunda da konnektör olması gerekmektedir. Anten kabloları elektrikçi kullanımına göre üretildiği için bazen uçlarında F konnektör takılı olmayabilir. Satın alırken uçlarını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Genelleme yapılacak olursa 50 metre ve 100 metre aralığında olan anten kablolarında uçlarında konnektör bağlantısı olmadığını görebilirsiniz. Elektrikçiler genelde anten kablosu 100 metre ve daha uzun olanları tercih edip işleme göre uzunluk ayarı yapabilirler. Anten kablosu metre fiyatı uzunluğuna göre farklılık gösterebilir. Kendi yapacağınız anten kablosu bağlantısı için uygun uzunluğu hesaplamalı ve ona göre tercih etmelisiniz. Anten kablosu uç kısımlarında konnektör yok ise mutlaka anten kablosu ek aparatı olarak konnektör uçları almalısınız. Kullanılan anten kablosu kısa gelirse anten kablosu ek yapma işlemi yapılarak devam edilmelidir. Anten kablosu ekleme ve anten kablosu birleştirme işlemlerinde en iyi bilgiyi elektrikçilerden alınmalı ve yönergelere göre ilerlenmelidir.
  • En İyi Anten Kablosu Hangisidir?

    • En iyi anten kablosu markası için sahip oldukları kaliteli yapıları ile kullanıcı memnuniyetleri sayesinde genellikle tercih edilen Mag ve S-Link markalarını tavsiye edebiliriz. Anten kablosu fiyatı konusunda metresine göre değişiklik göstereceği için mutlaka uzunluklarına dikkat edilmelidir. Tüm anten kablosu çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, en uygun tv anten kablosu fiyatları içinden ihtiyacınıza uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olarak bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.