sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 387 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Bilgisayar Aksesuarı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından çeşitli cihazlar için üretilmiş olan birçok elektronik aksesuar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde bilgisayar aksesuarları da yer almaktadır. Birçok seçenek ile kullanıcıya sunulan bilgisayar aksesuarlarını incelemek için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan bu aksesuarlar kullanım amaçları ve işlevlerinin yanı sıra sahip oldukları teknik özellik ve donanımlar bakımından kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Laptop şarj aletleri, laptop soğutucular, kart okuyucular ve bilgisayar kabloları gibi ürünleri içerisinde bulunduran bilgisayar aksesuarları ile bilgisayarlarınızın performansınız arttırarak verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü laptop ve notebook aksesuarları olmak üzere kullanımları bakımından çeşitlilik sunan bilgisayar aksesuarları farklı kullanımlara sahiptir. Bilgisayar aksesuar çeşitlerine Ektromarketim.com web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 • Bilgisayar Aksesuarları Nelerdir?

  • Bilgisayar aksesuarları arasında farklı kullanım amaçlarına hizmet eden pek çok ürün modeli yer almaktadır. Bunlar kart okuyucular, bilgisayar kabloları, laptop şarj aletleri ve laptop soğutuculardır. Bu ürünler kendi içlerinde sahip oldukları özellikler bakımından çeşitlere ayrılır. Laptop şarj aletleri içerisinde farklı kablo uzunluğu, akım ve gerilim değerlerinde üniversal laptop şarj adaptörleri, slim USB adaptörler, üniversal laptop adaptörler yer alır. Aktif soğutucular, pasif soğutucular, çok yüzeyli ve çok amaçlı soğutucular laptop soğutucu modellerindendir. Bunların yanı sıra kart okuyucular; SD kart okuyucu, USB kart okuyucu, CF kart okuyucu, manyetik kart okuyucu, çoklu kart okuyucu, hafıza kartı okuyucu, akıllı kart okuyucu ve dahili kart okuyucu gibi pek çok çeşidi bulunur. Bilgisayar kabloları ise ses ve görüntü kabloları, internet kabloları, yazıcı kabloları, güç kabloları, USB uzatma kabloları ve kablo dönüştürücülerdir. Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş olan pek çok bilgisayar aksesuar çeşitleri bulunur. Kullandığınız cihazlara uygun olarak ihtiyaçlarınız dahilinde bu ürünler arasından seçim yapabilir, bilgisayar kullanımlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün modellerine ulaşabilir, alışverişlerinizi en ucuz fiyatlardan faydalanarak yapabilirsiniz.
 • Bilgisayar Aksesuarları Ne İşe Yarar?

  • Bilgisayar kullanımını daha konforlu ve verimli hale getirmek için özel olarak tasarlanmış olan bilgisayar aksesuarları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Her ürün grubu farklı işlevde kullanım için geliştirilmiştir. Laptop soğutucular, fanlı yapıları sayesinde cihazlarınızın ısınmasını engeller ve ısınmaya bağlı olarak ortaya çıkan arızaların ve performansın düşmesi gibi sorunların önüne geçilmesine olanak sağlar. Kart okuyucular, elektronik cihazlar arası veri aktarım işinin hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bilgisayar kabloları sahip oldukları özellikler ile çok yönlü kullanım olanağı sunar. Görüntü ve ses kabloları ile ses ve görüntü aktarımı sağlayabilir. Kablo dönüştürücüler ile cihazların giriş bağlantıları istenilen girişe dönüştürülebilir. Bilgisayarların daha iyi ve yüksek performanslı olarak çalıştırılabilmesi için tasarlanmış olan bu aksesuarlar ile verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Bilgisayar Aksesuarları Neden Tercih Edilir?

  • Bilgisayar aksesuarları genel kullanımları bakımından bilgisayarlar için üretilmiş olan ürünlerden oluşurlar. Bilgisayar kullanımını daha konforlu hale getirmek ve çalışma performansını arttırmak için kullanımları sıklıkla tercih edilmektedir. Her ürün grubu farklı bir işlevi yerine getirir. Özellikleri ve kullanım alanları bakımından pek çok opsiyonla kullanıcıya sunulmuşlardır. Bilgisayar aksesuarlarını satın alırken cihazlarınızın teknik özellik ve donanımları ile beklenti ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Cihazlarınızla uyumlu olan ürünler ile yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz. En ucuz ve en kaliteli bilgisayar aksesuarlarını Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçeneklerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.