Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
 • Hortum Başlığı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Bahçe malzemeleri arasında yer alan hortum başlığı ürünleri genel olarak rahat kullanımları ile oldukça tercih edilmektedirler. Sulama hortumu ucuna takılarak kullanımları sağlanmaktadır. Sadece sulama işlemleri için değil genel olarak da kullanımları bulunmaktadır. Bahçe hortum başlığı çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli ürün seçeneklerini en ucuz fiyatlar ile alarak keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Birçok alanda kullanım sağlayabileceğiniz tüm bahçe malzemeleri ve ekipmanları için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sulama işlemleri çok daha kolay bir şekilde hortum başlıkları ile yapılabilmektedir. Kolay ve rahat kullanımları ile tavsiye edilen bu ürünleri hemen satın alabilirsiniz.
 • Hortum Başlıkları Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak sulama hortumları üzerinden su çıkışını sağlamak için üretilmiş olan bir tür sulama aparatıdır. Sulama işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapabilmek üzerine tasarlanmış olan bu ürünleri oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Genel olarak hortum başlıkları üzerinde birçok farklı fonksiyonlar bulunmaktadır. Bu fonksiyonlar ile birçok farklı şekilde sulama işlemlerini yapabilirsiniz. Su çıkışları farklı olması ile bitki türlerin isteğine ve hassaslığına göre ayarlamalar yaparak sulama işlemlerini yapmanız çok daha doğru olacaktır. Kullanışlı seçenekleri sayesinde oldukça yaygın bir kullanım sunarlar. Tüm sulama ekipmanları arasında bu ürünleri görebilirsiniz.
 • Hortum Başlıkları Nasıl Takılır?

  • Bahçe hortum başlıkları birçok farklı çeşide sahiptir. Bunlar ayarlanabilir metal sprey tabancası, ayarlanabilir alüminyum sprey tabancası, ayarlanabilir alüminyum sprey tabancası seti, sprey sulama tabancası, hortum bağlantılı fonksiyonlu sprey tabancası, metal 6 fonksiyonlu sprey tabancası, 7 fonksiyonlu bahçe sulama sprey tabancası, yumuşak su sprey tabancası, plastik sprey tabancası, Amerikan tip metal nozul sulama tabancası gibi seçeneklerdir. Sulama hortumunun ucuna takılarak kullanılan bu ürünler oldukça kaliteli yapıya sahiptirler. Hortumun ucu ile değil de bu hortum başlıkları ve sulama sprey tabancaları ile çok daha kolay bir şekilde sulama işlemlerini yapabilirsiniz.
 • En İyi Sulama Hortum Başlığı Hangisidir?

  • Kullanım alanlarına göre hepsi birbirinden farklı olması ile kalitelidirler. Tazyikli hortum başlığı çeşitleri de bulunması ile oldukça rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Daha uzun mesafeli alanların sulama işlemlerini de yaparak kullanımlarını tercih edebilirsiniz. Genel olarak hepsi en iyi kullanımı sunan çeşitlerdir. Uzayan hortum başlığı gibi birçok farklı çeşit de bulunmaktadır. Plastik, metal, alüminyum gibi seçenekler de bulunması ile de kullanış sunarlar. Her musluğa uyan hortum başlığı ile de yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. En iyi hortum başlığı ve en iyi bahçe sulama tabancası çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile sizler için hazırlanmış olan bu ürünleri hemen sayfamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.