Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Membran Çeşitleri ve Fiyatları

  • Yapıştırma ve izolasyon malzemeleri içerisinde yer alan bu ürünler oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımlarını görebiliriz. Membran modelleri genel kullanışlı ürünlerden biridir. İzolasyon çalışmalarında kullanımları sağlanan ve dayanıklı yapıları ile de kullanış sunan ürünlerdir. Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımını sağlayabileceğiniz yapıştırıcılardır. Yapıları ile birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Farklı alanlar içerisinde kullanımları bulunan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Hepsi oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile oldukça iyi bir tasarıma sahiptirler. Genel kullanımları bakımından izolasyon işlemlerini en iyi şekilde yapan ürünlerdir. Akfix markasının üretmiş olduğu kaliteli yapıya sahip ürünlerden biridir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz membran fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Membran Nedir?

  • Genel özellikleri bakımından izolasyon malzemeleri içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Kaliteli ürün seçenekleri ile birçok alan içerisinde de kullanımları görülmektedir. Farklı tasarım seçenekleri ile kullanışlı olan bu ürünler sizlere rahatlık sunacaklardır. Neme ve hava şartlarına karşı mükemmel dayanıklı bir özelliği bulunur. Aynı zamanda mükemmel yapışma özelliği ile de oldukça kullanışlıdırlar. Uygulama şekilleri oldukça kolay olup iç ve dış mekanlar içerisinde de kullanılabilmektedir. Çatlak köprüsü kurabilme özelliği ile birçok alan içerisinde kullanılabilmektedirler. Yüksek derece elastik yapısı bulunması ile kaliteli ürünlerdir. Aynı zamanda kolay uygulanabilme özelliği ile ekonomik ve mat bir görünümü bulunur. Kaliteli ürün yapısı ile birçok alan içerisinde kullanımlarını görebileceğiniz membran çeşitlerini izolasyon işlemlerinde kullanabilirsiniz. Membran çeşitleri oldukça kullanışlı ve kolay uygulanabilir özelliğine sahip olmaları ile de sizlere pratik kullanım imkanı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere en ucuz membran fiyatları ile ulaşabilirsiniz. En iyi sonucu sunan Akfix membran fiyatları sizler için elektromarketim.com ‘da.
 • Membran Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. İzolasyon işlemleri için üretilmiş bu ürünler oldukça kullanışlı olmaları ile kullanıcılara da pratik bir çalışma imkanı sunarlar. Çatı, beton yapılar, trafiğe açık olmayan alanlar, su yalıtım çalışmaları gibi yerlerde karşımıza çıkarlar. Teras ve balkon gibi yerlerde su yalıtım işlemlerini yapabilmeniz için membran çeşitlerini kullanabilirsiniz. Seramik altı su yalıtımı ve ıslak alanlar içerisinde kullanılan bu ürünler birçok alan içerisinde de karşımıza çıkmaktadırlar. Genel yapıları bakımından oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Farklı ürün çeşitlerine sahip olmaları ile birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli kullanımları ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünlere hemen web sayfamız üzerinden ulaşarak, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile de satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilir, en iyi sonucu alabilirsiniz.
 • En İyi Membran Hangisidir?

  • Membran çeşitleri birçok alan içerisinde kullanılan ürünlerdir. Genel yapılarına bakıldığında oldukça kullanışlı ürünlerdir. Yapıları bakımından kaliteli ürünler olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Akfix markasının üretmiş olduğu membran çeşitleri kolay uygulanabilir olmaları ile kullanıcılar için en iyi kullanımı sağlamaktadırlar. Bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşarak, en ucuz membran fiyatları ile de sahip olabilirsiniz. Sizler için kaliteli bir kullanım imkanı bulunmaları sayesinden en iyi sonuca ulaşmanızı sağlarlar. Yapıları bakımından da sizlere rahatlık sunan ürünlerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.