Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
 • Galaxy Energy Markası

  • Galaxy Energy markası her zaman kaliteli, kapasitesi yüksek, konforlu ve maliyeti uygun elektrik ürünleri üretmeyi amaçlayan ve ürünlerini bu amaçlar doğrultusunda geliştirip, üreten markadır. Ürettiği ürünler ise çeşitli oda termostatı, regülatör ve voltaj koruyucu ürünleridir.
 • Galaxy Energy Ürünleri

  • Galaxy Energy markası içerisinde çeşitli özelliklere sahip ürünler yer almaktadır. Bu ürünler oda termostat ve voltaj koruyucu ürünleridir. Galaxy Energy ürünleri kendi içerisinde çeşitli modellere ayrılmaktadır. Oda termostatları, kablolu ve kablosuz oda termostatı olarak iki çeşitte bulunmaktadır. Kombi termostat fiyatları ise özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösterir. Oda termostatlarının dışında endüstriyel termostatlar olan buzdolabı termostatları da üretmektedir. Voltaj koruyucu ürünlerinde ise akım korumalı priz ve Wi-Fi akıllı priz ürünleri bulunmaktadır.
  • Galaxy Energy Kablosuz Oda Termostatı

  • Kablosuz oda termostatı çeşitleri kombi ve diğer ısıtıcı üniteleri ile beraber kullanılan, ortam sıcaklıklarını kontrol eden ve ayarlayan cihazlardır. Oda termostatı kablosuz olan termostat modellerinin bağlantısında, kablo hattı çekilmez ve termostatlar duvara sabitlenmez. Böylelikle kombi ile bağlantısı yapıldıktan sonra kolaylıkla her yere taşınarak kullanılabilirler. Kablosuz kombi termostatı cihazları kombi ile entegreli çalışırlar. Kombiye termostat bağlandıktan sonra kombi üzerinde değişiklik yapılmasına gerek kalmadan sıcaklık derecelerine müdahale edilmesine olanak tanırlar. Galaxy Energy kablosuz dijital oda termostatları, çeşitli fonksiyonları ile alıcılara kullanım rahatlığı ve tasarruf sunarlar. Kablosuz oda termostatı fiyatları ise geniş aralıklarda olduğu için her bütçeye uygunluk sağlarlar.
  • Galaxy Energy Kablolu Oda Termostatı

  • Kablolu oda termostatları da kombi gibi ısıtıcı üniteleri ile birlikte kullanılan ısı kontrol cihazlardır. Kablosuz oda termostatlarının aksine oda termostati kablolu modelleri, kombiye bağlanmak için kablo hattına ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda duvara sabitlenerek kullanılırlar ve böylelikle montaj sonrasında başka yere taşınmaları zordur. Kablolu oda termostatları dijital ve mekanik olarak ikiye ayrılmaktadır. Galaxy Energy kablolu oda termostatı ise dijital olarak üretilmektedir. Hassas çalışma moduna ve sıcaklık sensörüne sahiptir. Böylelikle büyük ölçüde tasarruf elde edilir.
  • Galaxy Energy Buzdolabı Termostatı

  • Endüstriyel termostatlar içerisine giren buzdolabı termostatları, buzdolaplarında bulunan soğutma sistemlerinin sıcaklık değişkenliklerini kontrol ederler. Böylelikle buzdolapları istenilen soğutma seviyesinde ayarlanır. Galaxy Energy buzdolabı termostatlarının kullanımları ve çalışma prensipleri kolaydır. Böylelikle kullanıcılar hiçbir zorluk yaşamadan buzdolabı termostatının bağlantısını yapabilir ve kullanıma başlayabilirler.
  • Galaxy Energy Akım Korumalı Priz

  • Akım korumalı prizler kendisine bağlı olan cihazları, şebekeden gelen yüksek gerilimlerden ve yüksek voltajlardan koruyan prizlerdir. Yüksek elektrik gerilimlerini dengeleyerek cihazların hasar görmesini engellerler. Galaxy Energy akım korumalı priz ürünleri ise birçok kullanım alanına uygun olarak çeşitli özelliklerde üretilirler. Kullanıcının belirlemiş olduğu değer aralığı dışında gelen bir gerilimde enerji yolunu kapatırlar. Gerilim, belirlenen değer aralığına döndüğünde ise enerji yolunu açarlar. Böylelikle beyaz eşya ve diğer elektronik cihazların zarar görmemesi için yüksek kapasitede koruma görevi görürler.
  • Galaxy Energy Wifi Akıllı Priz

  • Galaxy Energy Wifi akıllı priz, mobil cihazlara bağlantısı yapılabilen priz çeşididir. Böylelikle uzaktan kolayca kontrol edilebilmektedir. Wifi akıllı priz, internet bağlantısı yapıldıktan sonra kullanıcıların açma ve kapama işlemlerini mobil cihazdan yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Programlanabilme özelliği ile istenilen gün ve saatte çalışabilir ve enerji izleme teknolojisine sahip olduğu için de büyük ölçüde tasarruf sağlar. 
  • Galaxy Energy markasının en iyi oda termostatı ürünlerine ve diğer tüm ürünlerine Elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşmak mümkündür.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.