Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Kablosuz Oda Termostatı Nasıl Kullanılır?

  • Kablosuz oda termostatı, kombi ve ısıtma üniteleri ile entegre çalışan ve ortamdaki sıcaklık derecelerini kontrol eden termostat çeşididir. Termostatlar içerisinde yer alan kablosuz termostat çeşitleri, bulundukları ortamların sıcaklığını ayarlarlar ve sıcaklığın sabit kalmasını sağlarlar. Sıcaklık ayarlamalarının kombi üzerinden değil termostat üzerinden yapılması ise kullanıcılara büyük bir konfor verir. Oda termostat kablosuz çeşitleri birçok modelde üretilirler. Dijital oda termostati olmaları ile kullanıcılara derece ayarlaması yapmakta da kolaylık sağlarlar. Konforlu olmalarının dışında en büyük özellikleri ise tasarruflu olmalarıdır. Programlanabilir oda termostatı modellerinde dereceler saatlik, günlük veya haftalık olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede kombiler gereksiz şekilde çalışmazlar. Bu sebeple de gereksiz ısınmanın önüne geçip, fazla enerji tüketimi yapmazlar.
 • Kablosuz Oda Termostatı Nasıl Çalışır?

  • Kablosuz oda termostatları, kablolu termostat çeşitlerinin aksine uzaktan bağlantı sistemleri ile çalışırlar. Oda termostatı kablolu olanlar bulundukları alanlardaki duvarlara sabit olarak monte edilirler. Bu sebeple başka alanlara taşınamazlar. Kablolu oda termostatları ise sabit bir alanda kullanılmazlar. Oda termostatı kablosuz olanlar verici ve alıcı ünitelerinden oluşurlar. Alıcı üniteleri kombilere bağlandıktan sonra kullanıma hazır hale gelirler. Wi-Fi gibi iletişim sistemleri ile çalıştıkları için de kolaylıkla her yere taşınabilirler.
 • Kablosuz Oda Termostatı Bağlantısı Nasıl Olur?

  • Oda termostatı kablosuz çeşitlerinde bağlantı yapılmadan önce konumlandırılacak alanın kesin bir şekilde belli olmasına gerek yoktur. Bu termostatlar iki parçadan oluşur. Bir parçası sıcaklık derecesini ayarlayan ve sabitleyen kontrol ünitesiyken diğeri, kombi ve kontrol ünitesi arasındaki haberleşmeyi sağlayan modem ünitesidir. Kablosuz termostatların bağlantısı ise modem ünitelerinin kombiye montajı ile gerçekleşir. Kablosuz oda termostatlarının modellerine göre bağlantı yerleri ve şekilleri farklı olabilmektedir. Bu sebeple bağlantısı yapılırken profesyonel birinden de yardım alınabilir.
 • Kablosuz Oda Termostatı Her Kombi ile Uyumlu mu?

  • Diğer tüm termostatlar gibi kablosuz termostatlar da çoğunlukla her kombiye uyum sağlayacak şekilde üretilirler. Bu durum oda termostatlarının modellerine bağlı olarak değişebilmektedir. Tüm kombilere uyumlu kablosuz oda termostatı aynı zamanda markalarına göre de değişiklik gösterir.
 • En İyi Kablosuz Oda Termostatı Hangisidir?

  • Kablosuz oda termostatları çeşitli modellerde ve özelliklerde üretildikleri için en iyi kablosuz oda termostatı da ihtiyaca göre belirlenen termostat olacaktır. Kablosuz oda termostatı seçmeden önce kullanımının kolay olması ve ekran üzerindeki değerlerin kolay anlaşılır olması gerekmektedir. Bu özellikler dışında kombilere uyumlu olmaları da daha verimli çalışmalarını sağlayacaktır. Kombi oda termostatı kablosuz modelleri birçok marka tarafından çeşitli özelliklerde ve formlarda üretilmektedir.
  • Rcon Kablosuz Oda Termostatları

  • Rcon oda termostatı ürünleri içerisinde programlanabilen, hava durumu bilgisi verebilen ve geçmiş dönem sıcaklık raporları verebilen ürünler yer almaktadır. Bu ürünler özelliklerine göre farklı fiyatlardadır. Rcon kablosuz oda termostatı fiyatları ise uygun oranlarda olup alıcılara, avantaj sağlamaktadır.
  • Galaxy Energy Kablosuz Oda Termostatları

  • Galaxy Energy markası da kablosuz oda termostatı üreten markalardandır. Ürettiği tüm kablosuz oda termostatları, işlevsellik bakımından birçok özelliğe sahip zengin cihazlardır. Haftalık derece ayarlamaları yapabilen, hava durumu bilgisi verebilen ve geçmişteki sıcaklık değerlerinin verilerini gösterebilen, programlanabilir kablosuz oda termostatları ile kullanıcılara büyük bir konfor sağlarlar. Çeşitli markaların kablosuz oda termostatlarına Elektromarketim.com üzerinden uygun fiyat seçeneği ve hızlı kargo ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.