Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Gaz Aktarım Tamburu Nedir?

  • Aktarım yapmak için kullanılan tamburlar aktardığı ve ilettiği malzeme tipine göre farklı modellere ayrılmaktadır. Genel amacı üzerinde sarılı olan kablo veya hortumların sistem ile beraber ilerlemelerde uzaması ve kısalması sağlayan mekanizmalardan oluşan tamburların gaz aktarımı yapan modellerine gaz aktarım taburları denmektedir. Tüm tambur modellerinin amacı aynı olsa da tercih edilen malzeme aktarımı farklılık gösterdiğinden gaz aktarımı yapmak için mekanizmasında bulunan sargıların etrafında hortumlar bulunmaktadır. Bu hortumlar sayesinde bağlantılı olduğu mekanizmaya ve sistem gaz aktarımı yapılmasını sağlamaktadır. Hareket dahilinde hortum sarmanda dönme hareketi ile uzayıp kısalabilen bir yapıya sahiptir. Tüm bu özelliklerin dışında tambur temizleme işlemi mutlaka dikkat edilmesi gereken bir konudur. Düzenli olarak yapılan kontrol sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlanmış olur.
 • Gaz Aktarım Tamburu Ne İşe Yarar?

  • Gaz aktarım tamburunun çalışma prensibi tamamen bağlı olduğu mekanizma ve makineye tercih edilen gazın aktarımını sağlamaktadır. Hareket edebilme özelliği ile gövdesinde bulunan hortum eş değerde sarım işlemi yapmaktadır. Tercihe göre kilitli veya kilitsiz modelleri mevcuttur. Böylece kilitleme yaparak hareket ve sarım durdurulabilir. Kilitleme sistemine sahip olmayan modellerde sarım makineye göre devam etmektedir.
 • Gaz Aktarım Tamburu Nerede Kullanılır?

  • Genellikle otomasyon alanında tercih edilen gaz aktarım tamburları beraberinde kullanılacağı makine ve cihazlara göre farklı alanlarda da tercih edilmektedir. Kendi sarma özelliği ile insan yükünü en aza indiren gaz aktarım tamburları sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Otomasyon dışında kullanılan tamburlarda mutlaka kilitlemeli tip aktarım tamburları tercih edilmelidir. Bu özellikli tercih edilen ürünlerde istenilen mesafede kilitleme mekanizmasını kullanarak sarımı durdurma olanağı mümkündür. Kilitleme özelliği olmayan gaz aktarım tamburları hareket devam ettikçe sarımı devam eden ürünlerdir.
 • En İyi Gaz Aktarım Tamburu Hangisidir?

  • En iyi gaz aktarım tamburu için tek bir örnek vermek çok doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen ihtiyaç durumuna ve tercih edeceği özelliklere göre bir karar vermelidir. Fakat kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Bemis, tamburlar konusunda kaliteli ve kullanışlı yapıya sahip ürünleri ile adından sıklıkla söz ettiren bir marka olmuştur.
  • Tüm gaz aktarım tambur çeşitleri için elektromarketim.com’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun gaz aktarım tamburu fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı, her gün yenilenen ürünlerimiz ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.