Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Gres Tabancası Ne İşe Yarar?

  • Günümüzde özel otomotiv aletleri sıklıkla tercih edilen ve kullanıcıların olmazsa olmaz olarak değerlendirdiği ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler içerisinde yer alan gres tabancaları da sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı model ve tipleri olan gres tabancaları profesyonel ve amatör kullanımlara uygun ürünlerdir. Bir diğer adı da gres pompası olan bu ürünler farklı çalışma şekillerine sahiptir. Genelde elektrikli, havalı ve akülü gres tabancaları kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Gres tabancaları isminden de anlaşılacağı gibi el tipi ve portatif ürünlerdir. İşlem esnasında kolay taşıma ve kullanımları ile kullanıcıya zorluk çıkartmadan işlemin devam edebilmesini hedeflemektedir. Rafine edilmiş yağlama yağı ve sabunun istenilen kıvama göre değişkenlik gösteren oranlarda karıştırılması sonucunda elde edilen koyu yağlama yağı, gres yağı ve makine yağına gres denmektedir. Gres tabancası ise yağlama işlemi için gerekli olan gres yağının istenilen bölgeye sevk edilmesini sağlayan ekipmanlar olarak bilinmektedir.
 • Gres Tabancası Nerede Kullanılır?

  • Gres tabancası kullanım alanları çok fazla seçeneğe sahiptir. Taşınabilir yazıları ile zorlu alanlarda bile tercih edilmektedirler. İş makineleri ve otomotiv sektörü gibi pek çok alanda tercih edilen gres tabancaları meydana gelen korozyonu korumak ve sürtünmeyi azaltma gibi pek çok görevi üstlenmektedir. Transfer işlemi içinde kullanılan bu tabancalar yapılan işlemleri kısa sürede tamamlanmasını hedefleyerek iş yükünü hafiften ürünlerdir. Sanayi ve endüstri alanında da sıklıkla tercih edilen gres tabancaları yağ aktarımını kolaylıkla gerçekleştirerek çalışma esnasında zorluk çıkartmayan ürünlerdir.
 • En İyi Gres Tabancası Hangisidir?

  • En iyi gres tabancası ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen ne amaçla kullanacağına karar vermeli ve tercih edeceği gres tabancası için uygun özellikleri incelemelidir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve isimlerinden söz ettiren Cetaform, Gisin, İzeltaş, Osaka ve Makita markaları güvenilir ürünleri ile gres tabancası konusunda da tam not alan markalardır.
  • Tüm gres tabancası çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun gres tabancası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.