Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
 • Trifor Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kaldırma ekipmanları arasında yer alan trifor çeşitleri kullanışlı yapıları ile yük taşımacılık işlemlerinde karşımıza çıkar. Depo gibi alanlarda özellikle kullanımları sağlanmaktadır. insan gücünün yetmediği yükleri kaldırma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olmaları ile model olarak da oldukça büyük kolaylıklar sunarlar. Sürekli kullanıma uygun ve sağlam yapıya sahiptirler. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile dayanıklı yapıları bulunur. Dayanıklı olmaları ile de uzun ömürlü kullanım imkanları bulunmaktadır. Kullanımları esnasında düzenli periyotlar ile bakımları yapıldığında ömürlerini daha da uzatabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.
 • Trifor Nedir?

  • Trifor halatlı çektirme olarak da bilinmektedir. Kullanımı bakımından trifor modelleri halatlı çektirme işlemlerinde kullanılmak üzerine tasarlanmışlardır. Tirfor modelleri teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Trifor 3 ton ve trifor 5 ton gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar kapasitelerini belli etmektedir. Kaldırma kapasitelerine göre değişiklikler olmaktadır. Kolay ve rahat kullanımı sayesinde trifor kelepçe ile kaldırma işlemleri daha kolay gerçekleştirilmektedir. Aşırı yük durumlarında emniyetli olması adına da tercih sebebi haline gelmiştir. Birçok alan için kullanımı bulunmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir iş kazasına engel olarak da kullanımları olması ile de rahatlık ve güvenlilik sağlamaktadır. Güvenli kullanım sağlandığı takdirde çok daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.
 • Trifor Nasıl Kullanılır?

  • Trifor halatlı çektirme modelleri periyodik olarak kontrol aralığı ve kriter standartlarına göre belirlenmemiş iş ekipmanları kontrolleri ya da imalatçının öngörmüş olduğu aralık ve kriterlere göre üretilmektedir. Kullanım alanları bakımından dağcılık sektöründe teleski ve telesiyej gibi bakım onarım ve montaj işlemlerinde kullanılmaktadır. İnşaat alanlarında da kullanımları bulunmaktadır. Montaj ve bakım onarım işlemleri için inşaat alanlarında trifor kullanımı mümkündür. Enerji hatlarında da kullanımları tercih edilmektedir. Uzun mesafeli montaj gerektiren işletmelerde de kullanımı bulunmaktadır. Kaldırma işlemleri ve emniyet sağlayacak uygulamalar için çözüm olanağı sunmaktadır.
 • Trifor Nasıl Çalışır?

  • Çalışma şekli güvenli koşullar sağlanarak oluşturulmuştur. Emniyetli kullanımı sayesinde rahat kullanım imkanına sahiptirler. Sürekli kullanımda da herhangi bir problem arz etmezler. Kaldırma işlemleri için çalışmakta olan bir üründür. İnsan gücünün yetmediği büyük ve ağır yüklerin kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu sebeple çalışarak kullanılmaktadır. Trifor halatlı çektirme modelleri için elektromarketim.com üzerinden tüm özellik ve çeşitlere sahip olanları bulabilirsiniz. Kategori sayfası üzerinde yer alan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. En ucuz trifor fiyatları için elektromarketim.com ‘dan sipariş oluşturabilirsiniz. En uygun trifor fiyatları elektromarketim ‘de olup, birçok kaldırma ekipmanı modellerini de en uygun fiyat listeleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.