Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
 • Plug Meter Akım Trafosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok elektrik sistemi içerisinde kullanılan ürünlerdir. Genel olarak yüksek akım geçen elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere üretilmiş olan trafo modellerinden biridir. Trafo çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunur. Tüm elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanabilmesi amacı ile üretilmiş olan ürünler olmaları ile birçok alan içerisinde de tercih edilmektedirler. Genel yapıları itibari ile bu ürünler birçok alan içerisinde kullanabilirsiniz. Kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımları bulunmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Kullanışlı ürün modellerine sahip olmaları ile kullanıcılara en iyi çalışmayı sağlarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm akım trafosu modellerini görebilir, en ucuz plug meter akım trafosu fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat yolları ile hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ‘da çıkarın.
 • Plug Meter Akım Trafosu Nedir?

  • Genel olarak elektrik sistemleri içerisinde kullanılan ürünlerdir. Pano kurulumu yaparken panocuların en çok zamanını alan ve hataya en açık konudur. Kullanımları bakımından hızlı montajın kestirme yolu olarak bilinen bir akım trafosu modelidir. Tek kablo ve tornavida kullanmadan kolayca bağlantıları yapılabilmektedir. Akım trafosu montaj süresinde genel yaklaşık olarak &85 oranında bir tasarruf sağlamaktadır. İşçilik maliyetlerini de azaltmaktadır. Akım trafosu bağlantıları çok sık karşılaşan K-L uçlarının da ters bağlanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Sistemsel olarak enerji altındayken bile kaza riski olmadan da bağlantı yapmaya imkan vermektedir. Kompakt şalterler için bara ölçülerine göre de yapılmış bir tasarımı ile bara işçiliğinden tasarruf sağlamaktadır. Klasik akım trafo çeşitleri sekonder olarak uçlarının açık bırakılmasından dolayı oluşan arızaları engellemektedir. Yapısal bakımından 60 amperden 1600 ampere doğru geniş ölçümleme aralığında çalışabilirler. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz plug meter akım trafosu fiyatları ile bu ürünleri bulabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemlerimiz ile bu ürünleri satın alabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de hemen bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Plug Meter Akım Trafosu Nerelerde Kullanılır?

  • Elektrik sistemleri içerisinde kullanımları sağlanan plug meter akım trafosu oldukça kullanışlı olup, birçok elektrik tesisatında kullanımları sağlanabilmektedir. Daha profesyonel kullanımlar için tercih edilmektedir. Plug meter akım trafosu çeşitleri birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Genel yapıları elektrik sistemleri içerisinde yer alması ile kullanıcılar için rahatlık sunmaktadır. Plug meter akım trafosu ihtiyaç olan elektrik sistemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek performanslı kullanımları ile sizlere rahatlık sunarlar. En uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Plug Meter Akım Trafosu Hangisidir?

  • Plug meter akım trafosu kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilebilmektedir. Genel olarak elektrik sistemleri üzerinde ihtiyaçlara bakarak teknik özelliklerine karar verebilirsiniz. Bu şekilde de en iyi plug meter akım trafosu kullanımını sağlayabilirisniz. Kullanım sağlanacak olan alana teknik yapıları bakımından uyumlu olmaları gerektiği için dikkatli seçim yapılması gerekmektedir. Seçiminizi doğru şekilde yaptığınız zaman en iyi plug meter akım trafosu ile çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden Entes markasının üretmiş olduğu kaliteli plug meter akım trafosu çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.