Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
 • Bahçe Hortumu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım bakımından birçok alanda tercih edilen bahçe hortumları sadece bahçe değil ihtiyaç duyulan başka alanlarda da kullanılabilmektedir. Bahçe hortumları genel olarak kaliteli olacak şekilde üretilmişlerdir. Farklı tasarım ve şekilleri ile birçok alanda kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz bahçe hortumu fiyatları ile satın alabilirsiniz. Çeşitleri arasında farklı şekillerde ve kullanımlarda olan modelleri bulunmaktadır. Bunlar uzayan hortum, spiral bahçe hortumu, balkon yıkama hortumu, silikonlu bahçe hortumu, kalın bahçe hortumu, kırılmaz bahçe hortumu, örgülü bahçe hortumu, ipli bahçe hortumu, toplanan bahçe hortumu gibi çeşitlerdir. Hepsine en ucuz fiyatlar ile sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Bahçe Hortumları Ne İşe Yarar?

  • Sulama ve temizleme işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan hortum modelleridir. Bahçe, peyzaj alanları, hobi bahçeleri, ev bahçeleri, ev balkon ve terası, sera işletmeleri gibi birçok alanı örnek verebiliriz. Suyun musluk üzerinden çıkışını sağlamak için kullanımları tercih edilmektedir. Rahat kullanımları sayesinde oldukça kullanışlı olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En iyi kullanımı sunan bahçe hortumları için en uygun fiyat listelerine sayfamızdan ulaşarak hem daha rahat hem de daha yüksek performanslı kullanım sağlayın.
 • Bahçe Hortumları Nasıl Sarılır?

  • Genel olarak klasik model bahçe hortumları kendi etraflarında sarılarak toplanmaktadır. Bunun için de üretilmiş olan farklı modeller kullanılmaktadır. Sulama hortumu makarası bu toparlama işlemleri için üretilmiştir. Bu makaralar üzerinde bahçe hortumlarınızı toparlayarak zarar görmeden kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen bahçe hortumlarına hemen ulaşabilirsiniz. Hem makara hem de hortumu olan set ürünlerde bulunmaktadır. Bunlara da göz atabilirsiniz.
 • Bahçe Hortumları Nasıl Olmalıdır?

  • Kullanımları genel olarak uzun ömürlü olması ile dayanıklı ve sağlam olmalarına dikkat edilmelidir. Su geçişi sırasında katlanma yapmadan kullanımlarını sağlayabileceğiniz bahçe hortumlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürün seçeneklerine hemen sayfamızdan ulaşarak kolayca satın alabilirsiniz. Genel olarak kullanımları oldukça basit olması ile tercih sebebi haline gelmişlerdir.
 • En İyi Bahçe Hortumu Hangisidir?

  • Hepsi en iyi kullanımı sunan bahçe hortumu çeşitleridir. Farklı ek ürünler ve farklı şekilleri ile kullanılan bu ürünleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alana göre karar verirseniz çok daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun ve uzun ömürlü olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En iyi ve en ucuz bahçe hortumları fiyatları ile satın alabilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.