Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
  • Entül Nedir?

    • Tamirat ve tadilat alanlarında yardımcı eleman olarak kullanılan malzemelerden biri de entül çeşitleridir. Kabloların bağlantı ürünleri için sıklıkla entüllerden yardım alınır. Boru ağızlarında iletken malzemeler üzerindeki yalıtkan cisimlerin zedelenmemesi için takılan ağızlık olarak bilinir ve oldukça sık kullanılan bir ürün çeşididir. Kablo bağlantılarında ara bağlantıyı sağlayan entüller dayanıklı ve kaliteli yapıları ile sıklıkla tercih edilen ürün grubundadırlar. Malzeme tipi olarak metal entül, alüminyum entül, polietilen entül, spiral entül olarak entül grupları çeşitlilik gösterirler. Renk seçeneği olarak genelde siyah, beyaz ve metal renkleri tercih edilmektedir.
  • Entül Nerede Kullanılır?

    • Entüller genelde kablo için bağlantılarda kablo entülü olarak bilinmektedir. Metal entül ve spiral entül çeşitleri boruların bağlantılarında kullanılmaktadır. İki borunun uç kısımlarından birleştirme aşamasında entül ağızlık görevi görerek dış etkenlerden zarar görmemesini ve zedelenmemesini sağlarlar. Yapı ve onarım alanlarında tesisat ve kablo döşemelerinde tercih edilen entül çeşitleri kullanıcıya yapacağı işlem sırasında yardımcı olur ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlar. Kabloların birleştirilmesi aşamasında ise iki kablo ucu entül ile birleştirilir ve desteklenir. Genel olarak boru döşemelerinde, kablo bağlantılarında ve onarım alanlarında kullanılan entüller her alanda karşınıza çıkabilecek bir ürün grubudur.
  • En İyi Entül Hangisidir?

    • En iyi entül bu demek çok sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Fakat entül çeşitleri arasında kaliteli ve dayanıklı yapısı ile Reksan markası sıklıkla tercih edilen ürün gruplarına sahiptir. Tüm entül çeşitleri ve çok daha fazlası için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, en uygun entül fiyatları ile istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan sormak istediğiniz konular ile ilgili biseysorcaktım.com’a gelerek bizlerden destek alabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.