Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Bahçe Makası - Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok bahçe ve peyzaj alanında yaygın ürünlerden biridir. Birçok işlem için kullanımları sağlanmakta olup, tasarımları ile oldukça kolay bir kullanım tipine sahiptirler. Genel olarak farklı çeşitlere sahip olmaları ile başka alan ve işlemlerde de tercih edilebilmektedir. Rahat kullanımları sayesinde kullanıcıları oldukça memnun bırakırlar ve güvenli tasarımları ile verimlilik sağlarlar. Kolay ve kısa sürede işlemlerinizi hallederek kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Budama Makası Ne İşe Yarar?

  • Peyzaj ve çiçekçilik yapılan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan makas çeşitleridir. Bahçe makasları arasında yer alan önemli makas modellerinden biri olması ile kaliteli kullanım sunarlar. Bitki türlerine ve uygulamalarına göre birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Kolay ve rahat kullanımları sayesinde kısa sürede budama işlemini tamamlamanızı sağlarlar. Bitki sağlığını tehlikeye atmadan çok rahat bir şekilde kullanım imkanı sunarlar. Dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmiş olmaları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunarlar.
 • Çim Makası Ne İşe Yarar?

  • Çit makası çeşitleri genel olarak budama işlemleri için tercih edilen ürünlerden biridir. Kullanımı kolay olup birçok alanda tercih edilmektedirler. Çit biçme makası ve çit budama makasları olarak adlandırılabilir. Çit biçme makası modelleri bahçe işlerinde kullanılmaktadır. Çit bitkisi budama işlemlerinde tercih edilmektedirler. Çeşitleri arasında bulunan tüm ürünlerin kullanım amacı aynı fakat model ve tasarımlarında farklılıklar bulundurmaktadır. Çit biçme makası boyutları ve şekillerinde farklılıklar meydana gelmektedir. Çit budama makasları ile rahat ve kolay bir şekilde çit budama işlemlerini halledebilirsiniz.
 • Aşı Makası Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında aşılama uygulamalarına göre değişiklikler görülmektedir. Dilcikli ve gönyeli gibi ürünler bulunmaktadır. Metal tasarıma sahip olan aşı makası çeşitleri de vardır. Kullanım sağlayacağınız bitkiye dikkat ederek seçim yaparsanız en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hangi aşı tekniğini kullanacağınız da önemlidir. Aşı makası seti gibi paket ürünlerden de tercih edebilirsiniz. Bunun dışında gül aşı makası bitkilere göre ayrı, göz aşısı gibi tekniklere de ayrı ürünler bulunur.
 • Aşı Makası Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı oldukça rahat olan aşı makası çeşitleri arasında seçim yaparsanız sorunsuz bir aşılama işlemi geçirebilirsiniz. Çalışma süresince sorun çıkarmamakla beraber kaliteli kullanım sunarlar. Yüksek performanslı bir kullanım ile bitkiye zarar vermeden aşılama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hangi aşılama tekniğini kullanıyorsanız ona göre bir seçim yaparak aşı makası ile çalışmalısınız. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz aşı makası fiyatları ile satın alarak mükemmel kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.