Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
 • Dizel Motor Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • Bahçe makineleri içerisinde bulunan motor modelleri çalışma prensipleri bakımından da farklılıklara sahiptir. Yakıt olarak dizel bir tasarıma sahip olan makine çeşitleri ile kullanılmaktadırlar. Yakıtlar hareket sağlayan ve içten yanmalı motorların genel bir adıdır. Genel olan dizel ve benzinli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Dizel motorlarda genel olarak aralarında çalışma prensibi olarak ayrılmaktadır. Sıralı tip motor, V tipi motor, boksör tipi motor gibi çeşitlerdir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz dizel motor fiyatları ile bularak satın alabilirsiniz. Genel olarak oldukça kaliteli ürünlerdir. Yüksek performanslı çalışmaları ile kullanıcıları memnun bırakmaktadır.
 • Dizel Motor Nedir?

  • Dizel motor nedir ve dizel motor nasıl çalışır gibi pek çok soru merak edilmektedir. Dizel motor modelleri mazot ile çalışan sistemlerdir. İçten yanmalı bir motor tipine sahip olup, yüksek performanslı çalışma sunarlar. Daha geniş bir tanımla, dizel motor çeşitleri oksijen içeren bir gazın sıkıştırılması ile yüksek basınç yaratır. Bu basınç ile belirli bir sıcaklık derecesine ulaşır. Silindir içerisinde püskürtülen yakıtın bu şekilde alev alarak patlaması sağlanmaktadır. Dizel bahçe motoru ya da dizel su motoru olarak pek çok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Dizel çapa motoru ve dizel su motoru çeşitleri ile bahçelerinizde işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
  • Benzinli ve Dizel Motor Farkı Nedir?

  • Benzinli motor modelleri daha çabuk yanma oranına sahiptir. Dizel motor ise daha yavaş ve zor şekilde yanma sağlar. Aralarındaki en büyük fark budur. Yakıt sistemleri farklı çalıştıkları için farklılıklarını bu şekilde açıklayabiliriz.
 • Dizel Motorlar Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak bahçe makineleri arasında yer alan bir üründür. Motor çeşitleri dizel olan çalışma prensibine sahip bir türdür. Kullanımları ekonomik ve rahattır. Birçok farklı kaliteli ürün seçenekleri bulunması ile kullanıcıları oldukça memnun bırakırlar. Geniş bir kullanım alanlarının bulunması ile ihtiyaç duyulan yerlerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bahçe ya da başka ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanmak üzere dizel motor çeşitlerine bakabilirsiniz. Elektromakretim.com üzerinden ucuz fiyat listeleri ile dizel motorlara ulaşabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak da sahip olabilirsiniz.
 • Dizel Motor Çalışma Prensibi Nedir?

  • Dizel motor çalışma prensibi bakımından yüksek verimlilik ve performans sunan ürünlerdir. Dizel motor hangi prensibe göre çalışır kısmında farklı bir sistem bulunur. Dizel yakıtlar genel olarak daha ekonomik bir kullanım sunmaları nedeni ile oldukça tercih edilmektedir. Bu üründe dizel yakıt kullanılarak çalıştırılmaktadır. İçten yanmalı olarak çalışan bir motor grubu içerisinde yer alırlar. Dizel motorlarda yakıtın ateşlenmesi nasıl olur şimdi bundan bahsedelim. Dizel motorlar çalışma şekli bakımından motor içerisinde bulunan silindirler piston basıncı ile sıkıştırılmış olan havanın yani oksijen içeren bir gazın basınç gücü ile yüksek bir sıcaklığa ulaştı zaman üzerine bir yakıt püskürtme işlemi sonucu havanın alev alarak patlamasına neden olur. Bu şekilde de açığa çıkan bir enerji çıkar ve basınç pistonu itmektedir. Yanma odası olarak ne kadar çok hava alırsa motor performansı da bir o kadar artmaktadır. İyi bir atomize edilmiş yakıtın yüksek oran içinde havaya karışması sayesinde meydana genel yanma ilkemi dizel motorun maksimum tork seviyesinde çalışmasını sağlamaktadır. Dizel motor yağı ile bakım işlemleri de yapılabilmektedir. Motor yağları çeşitleri arasında sizin dizel motor yapısına uygun yağı seçerek kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Dolmar markasının üretmiş olduğu dizel motor yağı çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Dizel Motor Nerelerde Kullanılır?

  • Bahçe makineleri içerisinde tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Genel olarak dizel motorları ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda tercih edebilirsiniz. Genel olarak kullanımlarında bir sınırlandırma söz konusu değildir. Kullanıcıların isteği ve ihtiyacı doğrultusunda birçok farklı çeşidi bulunur. Bu sebeple de seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alanın isteğine bağlı olan modeli tercih edebilirsiniz. Bu şekilde en iyi performansı sağlayabilirsiniz. Dizel su motoru olarak bildiğimiz ürünler sulama sistemlerinde kullanılmaktadır. Bahçe sulama işlemlerinde dizel su motoru oldukça rahat bir çalışma sunmaktadır. Su motoru dizel çalışma şekli ile de ekonomiktir.
 • En İyi Dizel Motor Hangisidir?

  • Genel olarak çeşitleri arasında farklılıklar bulunur. Hem teknik özellik anlamında hem de tasarım anlamından dizel motor çeşitleri vardır. Birden fazla çeşide sahip dizel motorların olması ile en iyi model budur demek doğru bir söylem olmayacaktır. Kullanım şekilleri ve özellikleri doğrultusunda uygun alan için seçim yapılırsa oldukça kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm ürün seçenekleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat listeleri ile dizel motorlara sahip olabilirsiniz. Hemen sayfamızı ziyaret ederek en ucuz dizel motor fiyatları görebilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.