Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Su Aktarım Tamburları Ne işe Yarar?

  • Tamburlar, genellikle endüstriyel alanlarda tercih edilse de daha amatör ve ev tipi olan modelleri de vardır. Bu modellerden biride su aktarım tamburları ürünleridir. Su aktarım tamburları, ev, bahçe ve garajlarda kolaylıkla monte edilen ürünlerdir. Çalışma prensibi olarak sahip olduğu mekanizma sayesinde otomatik hortum sarımı yaparak kolayca kullanım imkânı sunmaktadır. Sulama ve yıkama işlemleri için tercih edilen sulama tamburları, su basıncından aldığı güç ile çalışan ürünlerdir. Yakıt olarak su ile beslenir ve su pompası ile eş değer olarak çalışmaktadır. Büyük tarla, bahçe ve arazilerde de tercih edilen su aktarım tambur modelleri daha profesyonel makinelerdir. Daha amatör tip olan su aktarım tamburları, araç yıkama, ev bahçesi sulama gibi pek çok işlem için tercih edilmektedir. Tüm su aktarım tambur çeşitleri genel olarak aynı amaca hizmet etse de farklı güç ve işlevleri ile değişkenlik göstermektedirler. Her biri kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan su aktarım tamburları kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.
 • Tamburlu Sulama Sistemi Nedir?

  • Tamburlu sulama sistemleri genel olarak daha büyük alan ve metrekaresi yüksek olan alanlarda tercih edilmektedir. Bazı modellerinde kanat arabası ve tabanca arabası da mevcuttur. Toprağın yapısına, su kaynağına göre tercih edilen tamburlu sulama cihazları basınçlı su ile beraber etkin hale gelerek sahip olduğu tamburu döndürmeye başlamaktadır. Sulama başladığı anda hortum sarılmaya başlar ve böylece durdurma kolu aktif hale gelene kadar aktif bir şekilde kanat arabası ve tabanca arabası ile orantılı şekilde sulama işlemine devam etmektedir. Sulama işlemi bittiğinde diğer açı ve alanlar ayarlanarak tekrardan çalıştırılmaktadır.
 • En İyi Su Aktarım Tamburu Hangisidir?

  • En iyi su aktarım tamburu ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kendi ihtiyacına ve kullanım alanına göre bir tercihte bulunmalıdır. Fakat kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Daye ve Bemis, su aktarım tamburu modelleri ile dikkat çeken markalardır. Kullanıcılardan tam not alan bu markalar kaliteli ve işlevsel tambur modelleri ile uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamaktadırlar.
  • Tüm su aktarım tamburu çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun su aktarım tambur fiyatları sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, ay zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.