Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
 • Takım Çantası ve Organize Aksesuarları Nelerdir?

  • Takım çantaları ve organizerler artık herkes için olmazsa olmaz denebilecek bir duruma gelmiştir. Takım çantaları aletlerinizin aksesuar ve aparatlarını kolaylıkla ve belli bir düzende gruplama için başvurduğumuz bir yöntemdir. Daha profesyonel yapılan çalışmalarda kullanılan alet ve edevatlar için organizer ve panolara ihtiyaç duyabiliriz. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda tamamlayıcı ürünler sayesinde çok daha sağlıklı bir düzen sağlamış oluruz. Bu aksesuarlar içerisinde pano kancaları, takım arabaları için tekerlek, tabla, döküman rafı, stand için başlıklar ve pano modülleri bulunmaktadır. Tüm bu takım çantası ve organize aksesuarları sayesinde çalışma ortamımızda çok daha düzenli ve kullanıma hazır bir ortam sağlamış oluruz.
 • Takım Çantası Nasıl Seçilir?

  • Takım çantası seçimi yaparken tamamen tek bir iş akışına odaklanmamalı ve her türlü ihtiyaç ve ihtimallerin düşünülmesi gerekmektedir. Ev, iş ortamlarında veya hobi olarak yaptığımız çalışmalarda tamir gerektiren ve onarım için ihtiyacınız olan tüm malzemeler için tam donanımlı olmak her zaman büyük bir konfor sağlamaktadır. Bazı durumlarda ek bir yardım almadan kendi tamirat işlerimizi yapabilmek için ihtiyaç olan el aletleri ve onların aksesuarlarının elimizin altında olması o esnada yarım kalan işlerinizi ilerletmenize olanak sağlar. Tercih edeceğiniz takım çantası dolu takım çantası seti şeklinde ise mutlaka kontrol etmeli ve içerisindeki malzemelerin ihtiyacınıza yönelik olup olmadığına bakmalı ve karar vermelisiniz. Eğer tercih edeceğiniz takım çantası boş ise içerisine koymak istediğiniz aletler için uygun ölçülerde olmasına ve küçük takım çantası seçeneklerinin de olduğunu göz önünde buldurmalısınız. Daha büyük takım çantaları için ek olarak tekerlekli özelliği olması çalışma alanında kolaylık sağlayarak mekân ve alan değişimlerinde rahat ve zorlanmadan ilerlemenizi sağlayacaktır. Tekerlekli takım çantası ile beraberinde ön ve yan taraflarına ekleme yaparak ihtiyacınız olan göz, raf ve organizer tablalar ile düzenlemeler yapabilirsiniz. Yapı ve malzeme olarak metal takım çantası sıklıkla tercih edilir ve daha güvenli ve darbelere karşı dayanıklı olması beklenir. Daha profesyonel takım çantası tercihinizde desteklemek amaçlı duvar tip panoları tercih ederek anahtar, tornavida, matkap ve birçok el aletini pano üzerinde muhafaza ederek düzenlememler yapabilirsiniz. Raflı takım çantası tercihinizde raflara ekstra eklemeler yaparak kullanım alanınızı kendi tercihinize göre düzenleyerek özelleştirmeler yapabilirsiniz.
 • Takım Çantasında Neler Olmalı?

  • Eğer dolu takım çantası tercih ederseniz içerisinde olan mevcut aletler ile ilerleyebilir veya ekstra eklemeler yapabilirsiniz. Boş takım çantası tercihinizde temel aletler dışında yine kendi ihtiyaç durumlarınıza göre eklemeler yapabilirsiniz. Bir takım çantasında mutlaka olması gereken aletler için en başta gelen ürün grubu matkaptır. Matkap uçlarının da ekleyerek matkap çalışma tipine göre akü veya şarj cihazları ile destekleyebilirsiniz. Bunun dışında tornavida seti mutlaka olmalı ve çivi, vida, dübel, ölçüm gerektiren durumlar için de su terazisi, metre veya gönye bulundurabilirsiniz. Eğer teknisyen takım çantası için aynı soruyu sormuş olursak mutlaka çok daha büyük takım çantası tercih ederek içerisinde İngiliz anahtarı, cırcır anahtar, lehim pompası, pense ve gerekli durumlar için testere bile koyabilirsiniz. Tüm bu aletlerin beraberinde kullanılan uç, aparat ve başlıklar için ekstra alan ve göz bulundurulmalı düzenli ve kolay erişebilecek konuma getirmek için organizerli takım çantası tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı ve dış koşullar düşünülerek metal takım çantası veya alüminyum takım çantası tercih edebilirsiniz.
 • Takım Çantası Nerede Kullanılır?

  • Genellikle ev içerisinde tercih ettiğimiz takım çantaları dışında birde iş alanlarına göre kullanılan takım çantaları vardır. Elektrik ve elektronik için yapılan tamirat ve kontroller için elektrikçi takım çantası bu seçenekler arasında yer almaktadır. Atölye ve tamirat alanlarında kullanılan çekmeceli takım çantası seçeneği pano ve raf ile desteklenerek tercih edilmektedir. Bir takım çantası tekerlekli olarak tercih edildiğinde kullanıcıya kolaylık sağlar ve hareketini kısıtlamayarak daha özgür bir alanda çalışmasına olanak vermiş olur. Yapılan tamir işlemine göre anahtar takım çantası genellikle tesisat işlerinde kolaylık sağlasa da ev içerisinde demonte ürünler içinde bulunan somun sıkma işleminde veya elektronik cihazlarda bile kullanılmaktadır. Tüm alanlarda tercih edebileceğiniz takım çantası setlerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre aksesuar ve organizerler ile destekleyerek kişiselleştirmek tamamen size kalmıştır. -Cetaform Takım Çantası ve Organize Aksesuarları -Tüm bu destekleyici takım çantası ve organize aksesuarı için en çok tercih edilen marka Cetaform en ön sırada gelmektedir. Raflı takım çantası, panolar, tabla ve eklenebilir tekerlek ürünleri için geniş bir seçenek havuzu olmasıyla beraber ceta form takım çantası için gerekli ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan, en uygun takım çantası fiyatları olan bir markadır. -İhtiyacınız olan tüm takım çantası modelleri ve onları destekleyen organizer ve aksesuarlar için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, en ucuz takım çantaları fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak alışveriş yapabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen kampanyalar, takım çanta fiyatları ve çok daha fazla ürün gruplarını kaçırmamak için üye olmaya unutmayın!
 • Cetaform Takım Çantası ve Organize Aksesuarları Nelerdir?

  • Tüm bu destekleyici takım çantası ve organize aksesuarı için en çok tercih edilen marka Cetaform en ön sırada gelmektedir. Raflı takım çantası, panolar, tabla ve eklenebilir tekerlek ürünleri için geniş bir seçenek havuzu olmasıyla beraber ceta form takım çantası için gerekli ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan, en uygun takım çantası fiyatları olan bir markadır.
  • İhtiyacınız olan tüm takım çantası modelleri ve onları destekleyen organizer ve aksesuarlar için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, en ucuz takım çantaları fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak alışveriş yapabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen kampanyalar, takım çanta fiyatları ve çok daha fazla ürün gruplarını kaçırmamak için üye olmaya unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.