Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Koyun Kırkma Makinesi Nedir?

  • Kesim makineleri teknolojinin ilerlemesi ile her türlü alanda kendi geliştirmeye devam eden ürünlerdir. Koyun kırkma makineleri de bu kategoride bulunan ürünlerdir. Genelde küçük baş hayvanlar içerisinde bulunan koyunlar çok fazla yüne sahip hayvanlardır. Özellikle kışın kapalı alanda kalmak zorunda kalan bu hayvanların yünleri havasız ortamda kaldıkları için kalitesiz ve yağlı bir görünüme sahiptir. Koyun yünleri sıcak havada ise fazla nemden yara ve tahriş olmaya çok müsaittir. Bu sorunların doğrultusunda hayvanların rahat edebilmesi için genel kontrol ve bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu bakımlar için özel olarak tasarlanmış koyun kırkma makineleri üretilmektedir. Bu aletler ile kırkma işlemi kolaylıkla yapılır ve sahip olduğu özelliklere göre farklı kısa ve uzunluklarda ayarlamalar yapılabilmektedir. Sadece koyunların değil daha pek çok küçükbaş hayvanın tüy ve yün bakımlarında koyun kırkma makinası ile bakım işlemleri yapılabilmektedir.
 • Koyun Kırkma Makinesi Nerede Kullanılır?

  • Koyun kırkma makinesi kullanım alanı olarak genelde küçükbaş hayvanların olduğu alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Koyun, koç, kuzu gibi pek çok küçükbaş hayvanın tüylerinde kısaltmalar yapılabilmesini sağlayan bu makinelerin farklı bıçak tipleri mevcuttur. Koyun kırkma makinası bıçakları farklı ölçü ve işlevlere sahiptir. Tercih edilen uzunluk ve kısalık ayarları olan bu bıçaklar mutlaka her işlemden sonra rutin kontrolleri yapılmalı ve temizlenmelidir. Zamanla işlevini kaybeden bu bıçakların sorun yaşamasındaki en büyük sebep temizliklerinin yapılmamasındır. Bu bahsedilen bıçaklar keskin ve hassas ürünler oldukları için mutlaka kırkma işlemi esnasında hayvan güvenli bir ortamda olmalı ve sabit tutulmalıdır. İşlemin gerekli püf noktalarını bilmeyen kişilerin mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan kişilere bırakmaları can güvenliği için çok daha doğru olacaktır.
 • En İyi Koyun Kırkma Makinesi Hangisidir?

  • En iyi koyun kırkma makinesi için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kendi ihtiyacına uygun olan ürüne kendisi karar vermelidir. Fakat kullanıcılar sıklıkla tercih ettiği markalar arasında Max Extra, adından sıkça söz ettiren bir marka olmuştur.
  • Max Extra Koyun Kırkma Makinesi Çeşitleri

  • Max Extra her kesim makinesinde sağlamış olduğu kalite ile koyun kırkma makinesi ürünleri ile de dikkat çeken bir markadır. Son teknoloji ve özel malzemelerden üretmiş olduğu ürünler sayesinde kullanıcılardan tam not alarak uzun ömürlü ve güvenilir kullanımı hedefleyen bir markadır. Koyun kırkma makinesi fiyatı geniş aralığı olan bir konudur ve kaliteli deneyimler için mutlaka fiyata aldanmamak gerekmektedir. Koyun kırkma makinesi bıçakları konusunda da olağanüstü bir başarı sağlayan Max Extra, uygun fiyatlı koyun kırkma makinası fiyatları ile karşımıza sıklıkla çıkan bir markadır.
  • Tüm koyun kırkma makinesi çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun fiyatlı koyun kırkma makinesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, her gün yenilenen indirimlerden ve ürünlerimizden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.