Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
 • Şasiler ve Aksesuarları Nedir?

  • Genellikle endüstriyel alanda tercih edilen şalt malzemeleri muhafazası için tercih edilen ürünlere şasiler ve aksesuarları olarak bilinmektedir. Metal bir yapı oluşturan bu ürünler makine şase olarak da karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar endüstri sanayisinde tercih edilse de pek çok farklı alanda da kullanımı mevcuttur. Tüm bu şasi modellerini destekleyen ve yardımcı ürün olarak bilinen aksesuarları da mevcuttur. Farklı ürün grupları ile beraber kullanılan şasiler için tercihe göre iç mekanizma ve boyutlar ayarlanabilmektedir. Tüm şasi ve aksesuar modellerine elektromarketim.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.
 • Şasi Kullanım Alanları Nerelerdir?

  • Yapı olarak çoğunlukla metal ve ST37 malzemesi ile üretildikleri için dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Makine şasi ürünleri; endüstriyel alanda tercih edilen ürünlerdir. Ürün modeline ve tipine göre çekmeceli tipleri de mevcuttur. Otomasyon ve kontrol cihazları içinde üretilen daha küçük boyutlardaki şasiler de mevcuttur. Genel olarak şasiler fabrika, pano, kompresör, şalter ve daha pek çok alanda ve ürün gruplarında tercih edilmektedirler.
 • En İyi Şasi Markası Hangisidir?

  • En iyi şasi markası için her zaman yenilikleri ve ürün grupları ile dikkat çeken Schneider örneğini verebiliriz. Kaliteli ürünleri ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Schneider fiyat konusunda da hesaplı bir markadır. Tüm şasi ve aksesuar modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun makine şasesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
  • Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.