Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
  • Gösterge Işıkları Nedir?

    • Günümüzde endüstri ve sanayi alanında otomasyon ve kontrol cihazları ile beraber gelen yenilikler olumlu yönde bu çalışma sektörlerini desteklemektedir. Kullanılan büyük makinelerin, sistemlerin, elektrik devrelerinin ve elektronik cihazların kontrolünü sağlamak için kullanılan gösterge ışıkları operatörlerin tercih ettiği ürünlerdir. Ray üzerine montaj işlemi yapılarak kullanılan gösterge ışıkları farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Yapılan uyarıya göre renk seçeneklerinin değerlendirilmesi gerekmektedir. Olası durumlarda uyarı özellikleri ile bağlı oldukları sistem ve makinelerin kontrolünü yaparak test etmiş olduğu ölçümler sonucu operatörü uyarmaktadırlar.
  • Gösterge Işıkları Nerede Kullanılır?

    • Gösterge ışıkları genel olarak sanayi, endüstri, fabrika, üretim merkezleri, yük ve taşıma gibi pek çok alanda tercih edilen ürünlerdir. Bağlı oldukları sistemlerin gerilim varlığını sahip oldukları mekanizma sayesinde ölçerek gerekli testlerin yapılmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Operatörlerin mutlaka dikkat etmesi gereken her türlü aksi durumlarda göster ışıkları uyarı mekanizmaları ile can ve mal güvenliğini korumak için ve makinelerin hasar almaması için kullanılan ürünlerdir.
  • En iyi Gösterge Işığı Hangisidir?

    • En iyi gösterge ışığı ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Uyumlu olduğu makine ve sisteme göre tercih edilen renk ve özelliklerin karar verilmesinden sonra kullanıcı kendi ihtiyacına göre bir tercih yapmalıdır. Fakat kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Schneider, gösterge ışıkları ürünleri ile de tam not alan ve son teknoloji tasarımları ile uzun ömürlü kullanım garantisi veren markalardan biridir. Tüm gösterge ışığı ürünleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun gösterge ışığı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen indirimlerimizden ve kaliteli markaların ürünleri eklendiğinde haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.