Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
 • Filtre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan ve aspiratör aksesuarı olarak karşımıza çıkan filtreler, havalandırma sisteminin zarar görmemesi ve kullanım sağlandığı alanın temiz ve sağlıklı bir şekilde havalandırılması için kullanılan aksesuarlardır. Havalandırma filtreleri, yapıları ve özellikleri bakımından birçok farklı çeşitte üretilmişlerdir. Kaset filtreler, aktif karbon filtreler, sulu baca filtreleri, koku filtreleri, hepa filtreler ve yağ tutucu filtreler gibi çeşitleri bulunmaktadır. Filtreler menfezlerde, aspiratörlerde, tüm havalandırma sistemi ürünlerinde kullanılmaktadır. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak yüksek kaliteli filtre çeşitlerine en ucuz fiyat listelerimiz ile ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Filtre Nedir?

  • Filtreler, bulunduğumuz ortamların daha hijyenik olmasını sağlama amacıyla kullanılan havalandırma aksesuarlarıdır. Yağ, toz ve kötü koku gibi istenmeyen ve havayı kirleten etmenler filtreye takılır. Hava iyileştirme sistemleri içerisinde yer alan filtreler, yüksek sterilize sağlar. Panel filtre adıyla da bilinen kaset filtreler özellikle kompresörlerde, klimalar ve hava kanallarının yanı sıra özel tasarlanmış olan daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. Ön filtre görevi görür. Metalik olanları toz ve yağ filtrelemede oldukça başarılı olup, aktif karbon tozu emdirilmiş olan kaset filtreler de koku ve gazın filtrelenmesinde aktif rol oynar. Aktif karbon filtreler de kanal tipi sığınak havalandırmalarında kullanımı tercih edilmektedir. Duman ve is gibi karbonhidratların kokulu gazların filtrelenmesi işlevini görür. Bu filtrelerin, filtreleme kapasiteleri yüksektir. Geniş kullanım alanına sahip olan Hepa filtreler hava sterilizasyonunun en önemli olduğu alanlarda tercih edilir. Ameliyathanelerde, kliniklerde ve laboratuvarlarda yoğun kullanım sağlanan hepa filtreler, havayı iyileştirerek sterilizasyon sağlamaya yardımcı olur. Yağ tutucu filtreler ise aşırı yağlı ve kirli ortamlarda motorun ve pervanelerin zarar görmemesi için kullanımı tercih edilen filtrelerdendir. Oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alan yağ tutucu filtreler genel olarak kanal içine monte edilerek kullanılabilmektedirler.
 • Havalandırma Filtresi Ne İşe Yarar?

  • Havalandırma sistemlerine takılan filtreler aslında hem havalandırma sistemini hem de havalandırmanın bulunduğu ortamı temizler ve korur. Kullanım sağlandığı sisteme bazı filtreler kullanıldıkları havalandırmanın motorunu toz, yağ gibi partikülleri tutarak motorun zarar görmesini engeller. Aynı zamanda açığa çıkan kötü kokuları ve zararlı gazları filtreleyerek yaşadığımız alanda temiz hala solumamıza olanak sağlar. Kullanıldığı alana ve filtre çeşidine göre, havadaki mikropların yayılmasını önler ve kaliteli, temiz hava sağlar.
 • En İyi Filtre Hangisidir?

  • Filtreler, kullanım alanlarına ve amaçlarına göre çeşitlilik gösterirler. Bu nedenle filtre satın alırken kullanacağımız ürünü ve kullanım alanımızı göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yapmamız gerekir. Yüksek sterilizasyon ihtiyacı duyulan yerlerde hepa filtre tercih edilmeliyken, yüksek dumanın, karbondioksitin bulunduğu alanlarda ise aktif karbon filtre havalandırmaları kullanılmalıdır. Bahçıvan markasının üretmiş olduğu en kaliteli ve yüksek verimli filtrelere Elektromarketim.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, teknik özellik karşılaştırmalarını yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun filtre çeşidini bulabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat güvencesi ile en ucuz fiyatlarla istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.