Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
  • Pervane Çeşitleri ve Fiyatları

    • Fan ve aspiratör aksesuarları arasında yer alan pervaneler metal, plastik gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan farklı boyutlarda pervane çeşitleri bulunur. Soğutma, ısıtma ve havalandırma işlevlerinde kullanılan pervane çeşitleri ile kullanıldıkları fana göre çeşitlilik göstermektedir. Uzun süreli kullanımlara uygun olan pervaneler, farklı çeşitleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Tuvalet banyo, mutfak, ev, ofis ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanımı tercih edilmektedir. Bahçıvan markasının üretmiş olduğu fan ve aspiratör pervaneleri modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
  • Pervaneler Ne İşe Yarar?

    • Pervaneler, aspiratör ve fanların havalandırma bölümlerinde kullanılan ürünlerdir. Isıtma ve soğutma işlerinde esnek çözümler sunar. Oldukça kullanışlı ürünler olup, geniş sıcaklık sınırlarında kullanılabilmektedir. Bulunduğu ortam sıcaklığı en az -40 derece ve en fazla +100 dereceye kadar çıkabilmektedir. Bu sayede birçok yerde kullanımı tercih edilebilmektedir. Kanat açılarının ayarlanabilir özellikte olması ile çok farklı debilerde kullanılabilir, ihtiyaçları karşılayabilir hale gelmişlerdir. Fan aspiratör pervaneleri havalandırma işlevinin yanı sıra, dışarıdan içeriye girebilecek olan toz ve parçacıkları da engellemektedir. Banyo havalandırma pervaneleri ile kötü kokular giderilir ve ortamın havası tazelenir. Sıcak ve soğuk havalarda kullanıldığında havayı kontrol ederek sızıntıları engeller. Bu sayede ısı kaybı meydana gelmez. Yüksek performanslı ve verimli kullanım sağlanabilmektedir.
  • Havalandırma Pervaneleri Nasıl Kullanılır?

    • Fan pervaneleri, kullanıcının elinde bulunan ürüne uygun olacak şekilde seçilmelidir ve buna göre kullanım sağlanmaktadır. Örneğin bir aksiyel fana sahipseniz aksiyel pervane modelleri ile verimli kullanım sağlayabilirsiniz. Yani verimli ve yüksek performanslı kullanım için öncelikle kullanım amacı ve birlikte kullanılacağı ürünün uygunluğunun kontrol edilmesi gerekir. Ürüne monte edilen pervane, hareketli bir yapıya sahiptir. Ürünün işlevine uygun şekilde ısıtma, soğutma ya da havalandırma işlevlerini gerçekleştirir. Havalandırma pervanelerinin montajı ve kullanımı oldukça kolaydır. Bazı markalar istenilen boyutlarda ve ihtiyaç duyulan özelliklere uygun olarak özel üretim de yapabilmektedir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz detayları belirterek, istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Size en uygun ürüne en kolay şekilde ulaşabilmek için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek en ucuz fiyat listelerimiz ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.