Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Zımba Yedeği Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından genel olarak ek ürünler arasında yer alırlar. Zımba makineleri, zımba tabancaları için geçerli olan ürünlerdir. Zımba tabancalarınızda zımba tellerinin bitme durumu yaşanırsa kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel olarak birçok alan içerisinde de kullanımlarının bulunması ile yüksek performanslı bir çalışma olanağı sağlamaktadırlar. Genel olarak iş parçalarının birleştirilmesi için kullanımları sağlanan ürünlere zımba teli adı verilmektedir. Zımba tellerini makine ya da tabanca içerisine geçirerek rahatlıkla kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünler birçok alan içerisinde de ilgi görmektedir. Yapıları bakımından da kaliteli olan bu ürünler kaliteli bir birleştirme imkanı sunacaktır. Sizler için en iyi zımba teli seçenekleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile bulunmaktadır. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere ulaşabilirsiniz. En ucuz zımba teli fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Zımba Teli Çeşitleri Nelerdir?

  • Zımba telleri arasında birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler kaliteli yapıya sahip olmaları ile sizlere en iyi sonuçları sunacaktır. Kırtasiye malzemesi olan modelleri genel olarak basit işlemler için tercih edilmektedir. Hepsi kullanışlı seçenekler olmaları ile kaliteli bir ürün yapısı sunmaktadır. Zımba teli çeşitleri arasında zımba teli sökücü, döşeme zımba teli, zımba teli kutu zımba teli gibi ürünler yer almaktadır. Kullanışlı ürün seçenekleri olmaları ile oldukça iyi bir çalışma imkanı sunarlar. Genel olarak mobilya üretimleri için profesyonel kullanımlarını görebilirsiniz. Bunun dışında döşeme işlemlerinde de kullanımlarını profesyonel olarak sağlayabilirsiniz. Genel olarak tasarımları bakımından da birçok alan içerisinde kullanımları görülmektedir. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri ile zımba teli çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Kullanım sağladığınız iş parçalarını dayanıklı ve sağlam bir şekilde birleştirmektedir. Sizlere oldukça iyi bir sonuç sunmaları ile çalışma alanlarınızı rahatlatacaktır. Elektromarketim.com üzerinden tüm zımba teli çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz zımba teli fiyatları ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Makita Aksesuar, BEA ve Rapid gibi kaliteli markaların zımba teli çeşitlerine sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Zımba Teli Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri oldukça kolaydır. Aldığınız zımba teli ürünlerini zımba tabancası ya da zımba makinesi içerisine koyarak kullanabilirsiniz. Zımba tabancaların zımba telleri için bir bölümü bulunmaktadır. Orayı açarak içine yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında direkt olarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Zımba telleri tek başlarına kullanılan ürünler değildir. Yedek ya da ek ürün olarak bilinmeleri ile bir araç yardımı sayesinde kullanımları sağlanmaktadır. Bu sebeple zımba teli kullanabilmeniz için zımba tabancalarını da ihtiyacınız bulunmaktadır. Kullanım şekilleri bakımından bunların dışında yapabileceğiniz ekstra bir işlem bulunmamaktadır. Hepsi kullanışlı ürün seçenekleri olmaları ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Genel olarak kullanımları kolay olması ile kullanıcılar memnun kalmaktadır. İşlemleri pratik bir şekilde bitirmenize yardımcı olan ürünler olmaları ile de birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Hem profesyonel hem de amatör olarak kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En ucuz fiyat listeleri ile de satın alarak rahat ve kolay bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Zımba Teli Hangisidir?

  • Genel olarak zımba telleri arasında farklı ölçü ve çeşitleri bulunmaktadır. Ölçülerine göre farklı ürünlerden satın almanız gerekmektedir. Bu nedenle seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alana ve zımba tabancasına bağlı olarak zımba teli ölçülerine dikkat etmelisiniz. Dikkatli bir seçim yapıldığı takdirde sizlere en iyi kullanımı sunacaklardır. Hepsi kaliteli ürün modelleri olmaları ile de oldukça kullanışlıdırlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm zımba teli çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz fiyatlar ile de satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak da bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
  • Popüler Zımba Teli Çeşitleri

  • Bea markasının üretmiş olduğu birçok zımba teli modeli bulunmaktadır. Örnek olarak; 18 mm döşeme zımba teli modelini söyleyebiliriz. Rapid markasından ise 6 mm zımba teli modellerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda zımba teli sökücü el aleti de bulunmaktadır. Kullanımları kolay olması ile sıkça tercih edilirler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.