Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
  • Posta Kutusu Çeşitleri ve Fiyatları

    • Bahçe dekorasyonu için kullanılan bazı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan biri de posta kutusudur. Farklı tasarım ve modellerde birçok posta kutusu vardır. Posta kutu modelleri neredeyse her alanda kullanılmaktadır. Bina önü, apartman önü, kapı önü, villa posta kutusu gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayaklı posta kutusu modelleri de bulunmaktadır. Bunlar genellikle villa tipi evlerin önlerine konulmaktadır. Ama başka alanlar için de kullanımı bulunur. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz metal posta kutusu fiyatları ile satın alabilir, apartman önü ya da kapı önü gibi alanlarda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bina posta kutusu modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Posta Kutusu Modelleri Nelerdir?

    • Modelleri arasında apartman pusta kutusu, ortak posta kutusu, metal posta kutusu, ayaklı posta kutusu, döküm, dekoratif, villa tipi gibi çeşitler bulunmaktadır. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Kullanımları dayanıklı ve sağlam olması ile uzun ömürlüdür. Dekoratif tasarımları ile oldukça kullanışlıdırlar. Modellerin hepsine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşarak satın alabilirsiniz. Döküm posta kutusu fiyatları için hemen elektromarketim.com ‘a gelin.
  • Posta Kutusu Nereye Konmalıdır?

    • Tasarım ve modellerinde değişiklikler olduğu için farklı alanlar monte edilebilmektedir. Apartman içinde kullanılan apartman posta kutusu modelleri genel olarak kapı girişi ya da apartman girişinde yer almaktadır. Villa tipi posta kutuları ise bahçe kapısı ya da evin giriş kapısı yanına konularak takılmaktadır. İsteğe bağlı olarak bahçe girişinde ayaklı posta kutusu modelleri de kullanılabilmektedir. Eletromarketim.com üzerinden bahçe dekorasyon ürünlerine ve en ucuz posta kutusu fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.