Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
 • Ses ve Görüntü Aktarım Cihazı Nedir?

  • Elektronik aletler arasında aktarım için kullanılan pratik cihazlara ses ve görüntü aktarıcı denmektedir. Günümüzde bilgisayar, televizyon laptop gibi pek çok teknolojik cihazın görüntü ve sesinin monitöre aktarımı yapılması için kullanılan ürünlerdir. Bu teknolojik aparatlar kablosuz oldukları için ekstra bir kablo bağlantısı gerektirmeyen ürünlerdir. HDMI kablosu gerekmeksizin wireless veya bluetooth gibi bağlantı yolları ile projeksiyon veya monitörlere kolaylıkla bağlanabilir. Günlük hayatta film, dizi ve oyun gibi pek çok görüntü aktarımında kablosuz ses ve görüntü aktarım cihazı tercih edilmektedir. Kablosuz ses ve görüntü aktarıcıda teknik özelliğine göre farklı bağlantı yolları mevcuttur. Bir aktarıcı alırken mutlaka teknik özelliklerine dikkat etmek ve incelemek gerekmektedir. Beraberinde kullanılacak cihaz ile uyumlu olup olmadığı teyit edilmeli ve ona göre bir model seçilmelidir. Kablosuz aktarıcıların, aktarım kalitesi HD, FULL HD seçeneklerine sahiptir ve tercih ettiği modele göre bu özellik değişmektedir. Genel olarak HDMI kablolar ile aynı görevi üstlenen bu ses ve görüntü aktarıcılar kablosuz bağlantı seçeneği ile kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen bir üründür.
 • Kablosuz Görüntü Aktarıcı Nasıl Kullanılır?

  • Kablosuz görüntü aktarım cihazı kullanımı oldukça basit ürünlerdir. Bu aktarıcılar kendi içerisinde sahip oldukları teknolojilere göre farklılık göstermektedir. Görüntü olarak USB boyutunda olan ve kablosuz ses ve görüntü aktarıcı ürünleri karşımıza kablosuz HDMI aktarıcı olarak da çıkmaktadır. Giriş uçları pek çok televizyon girişi ile uyumludur. Kullanıma başlamak için elektronik cihazın hdmi girişine takmak yeterli olacaktır. Daha sonrasında aktarım yapılacak cihaz üzerinden wireless bağlantısı aktif edilmeli veya bluetooth bağlantısı gerçekleştirilmelidir. Tüm bu aşamaların sonunda ses ve görüntü aktarımı gerçekleşmiş olacaktır.
 • Ses ve Görüntü Aktarıcı Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Ses ve görüntü aktarıcı çeşitleri kullanım olarak geniş bir alana sahiptir. İşyeri, okul, sinema, ev, toplantılar, sunum çalışmaları gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Ses ve görüntü aktarımı için ideal bir yöntem olan bu ürünler sayesinde gereksiz kablo kirliliği ortadan kalkmış olur. Minimal tasarımlara sahip olan aktarıcılar kolaylıkla taşınabilir oldukları için kullanıcıların her zaman yanında taşımalarına olanak sağlamaktadır. Tüm ses ve görüntü aktarıcı ürünleri sağlam ve son teknolojik yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunan ürünlerdir.
 • En İyi Ses ve Görüntü Aktarıcı Hangisidir?

  • En iyi ses ve görüntü aktarıcı ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen beraberinde kullanacağı elektronik cihaz ile uyumunu kontrol etmeli ve uygun özelliklerde bir ürün tercih etmelidir. Fakat kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olan Powermaster, ses ve görüntü aktarım cihazı konusunda geliştirmiş olduğu ürünler sayesinde kullanıcılardan tam not alan bir markadır.
  • Tüm ses ve görüntü aktarıcı çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacını olan ürünlere en uygun ses ve görüntü aktarıcı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.