Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kişisel bakım ürünleri alanında da çok fazla yenilikler meydana gelmektedir. Bunlardan en önemli ürün gruplarında biri de tıraş makineleri olmuştur. Eskiden sadece manuel tıraş setleri ve malzemeleri ile yapılan bu bakım işlemi günümüzde direkt elektronik cihazlar sayesinde daha pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Birden fazla model ve çeşidi olan tıraş makineleri, elektrikli tıraş makinesi ve şarjlı tıraş makinesi olarak ayrılmaktadır. Tıraş makinesi setleri altında farklı bıçak grupları ve aparatları olan ürünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların istenmeyen kıl ve yüz çevresinde bulunan sakal tıraşları için üretilen tıraş makineleri bazı modellerinde saç kesim desteği ile ön plandadır. Kullanılan malzeme tipine göre bıçak seçeneklerinde ahşap, metal ve çelik tıraş makinesi modelleri de mevcuttur.
  • Özellikle sakal bakımı yapılan tıraş makinelerinde oynar başlık seçeneği olan ürünler tercih edilmektedir. Biriktirme kapasitesi ve gücünde ön planda olduğu tıraş makineleri özelikle erkek kullanıcılar tarafından sürekli ihtiyaç haline gelmiş bir üründür. Saç ve sakal kesimi alanında kısaltma, düzeltme işlemleri için bıçak kalitesi önemli bir konudur. Komple tıraş işlemlerinde yüz ve çevresine zarar vermeden pürüzsüz bir görünüm elde edilmesi önemlidir. Su ile teması olan bu ürünler mutlaka suya dayanıklı olmalıdır. Sadece yüz çevresinde değil vücudun bazı bölgeleri içinde tercih edilen tıraş makineleri farklı uçları ile uzatma ve kısaltma imkânı sunarak rahat kullanımı hedeflemektedir. Kullanım esnasında mutlaka tıraş makinesinin kullanım alanına uygunluğu ve işlem yapılacak yüzeyler değerlendirilmelidir.
  • Tıraş makineleri çalışma şekillerine göre gruplandırılmaktadır. Elektrikli tıraş makinesi ve şarjlı tıraş makineleri olarak bilinse de günlük hayatta karşımıza farklı isimler ile çıkmaktadır. Bu isimler erkek tıraş makinesi, sakal tıraş makinesi, kablolu tıraş makinesi, kablosuz tıraş makinesi ve şaç sakal traş makinesi gibi model isimleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu tıraş makinesi modelleri için yedek parça ve aksesuarlar mevcuttur. Bu ürünler tıraş makinesi kablolu şarj cihazı, tıraş makinesi tarakları, tıraş makinesi başlığı ve bıçakları olarak bilinmektedir.
 • Tıraş Makinesi Nasıl Temizlenir?

  • Tıraş makinesi temizliği oldukça önemli bir konudur. Tıraş makinesi önerisi ne kadar önemli ise temizlik önerileri mutlaka yerine getirilmelidir. Direk kıl ve tüy ile temas eden bu ürünler her kullanımda mutlaka kontrol edilmeli, dolum hazneleri boşaltılmalı ve temizlenmelidir. Devamlı kıl ve tüy birikmesi makine ve bıçaklarını zorlayacağı gibi kısa süre içerisinde bozulmaların meydana gelmesine olanak sağlamaktadır. Bu durumlar kontrol edilmediği takdirde kısa sürede işlevini yitiren tıraş makineleri kullanıcıyı zora sokarak verimli bir işlem yapamamasını sağlamaktadır. Dolum haznesi tıkanan tıraş makinesi sesi sayesinde rahatlıkla anlaşılabilir ve bir aksilik olduğu fark edilebilmektedir. Mutlaka her kullanımda gerekli temizlikler yapılmalı ve tıraş makinesi ile beraberinde gelen temizlik fırçaları ile gözle görülmeyen yerlerde kontrol edilmelidir. Yapılan tüm temizlik ve kontroller tıraş makinesi sakal, saç, diğer bölgelerde bulunan kılların daha kolay ve rahat temizlenmesini sağlayarak makine işlevini kaybetmemesini hedefler. Tüm bu kontroller yapıldığında ve temizlik işlemi rutine dönüştürüldüğünde uzun ömürlü bir kullanım sağlanır ve güvenli bir tıraş işlemi gerçekleşmiş olur.
 • En İyi Tıraş Makinesi Hangisidir?

  • En iyi tıraş makinesi önerisi için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Fakat en iyi tıraş makinesi markası olarak verilebilecek en iyi örnek Aprilla tıraş makinesi modelleridir. Kaliteli ürünleri ile kullanıcılar tarafından tam not alan Aprilla, uzun ömürlü kullanımı hedefleyerek üstün kaliteli tıraş makineleri ile göz önünde olan bir markadır. Tüm tıraş makinesi modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere Sokary, Silvercrest ve Aprilla markalarının en uygun tıraş makinesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimleriniz açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.