Taban Saclı Panolar

Taban Saclı Panolar

Elektrik panolarının iç montajından önce taban saclı pano imalatı yapılmaktadır. Özel ebatlarda, malzemelerin boyutuna göre tasarım yapılmaktadır. Sac panolar da kullanım amaçlarına göre birçok çeşit mevcuttur. Sigorta, otomat, fiş, priz gibi cihazların hepsini içinde bulundurarak gizler. Böylece hem dışarıdan görüntü olarak kötü gözükmez hem de güvenlik önlemi alınmış olur. Çetinkaya markasına ait kaliteli taban saclı panolara elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alabilirsiniz. 

Özellikleri

Taban saclı panolar galvanizden üretilmiştir. Bu sebeple kullanım açısından dayanıklılardır. Sağlam yapıları sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Dışarıdan gelen etkenlerden korumak ve elektrik tesisatını gizlemek için kullanılmaktadır. İçleri, alan açısından büyüktür. Sigorta, priz, otomat, fiş gibi cihazları içerisinde saklayabilirsiniz. Dekoratif açıdan da tasarımları ile güzel gözükmektedir. Montaj işlemleri çok kolaydır. Çeşitli boyutlarda, istediğiniz ürünleri seçebilme şansınız bulunmaktadır. Kapak bölgesine de monte işlemleri yapılabilmektedir. 2019 güncel fiyat listesi ile yapı marketimizden ürün karşılaştırması yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları fazlasıyla geniştir. Taban saclı panolar; iş merkezi, ev, apartman, okul, fabrika, şantiye, atölye, hastane, ofis gibi aklınıza gelebilecek her yerde kullanımı bulunmaktadır. Kısaca, elektrik tesisatı bulunan her alanda kullanılmaktadır. Uzun ömürlü oluşları sayesinde, yenisini alma gibi bir durumunuz olmaz. Dış etkenlere karşı dayanıklılardır. Yanma, ateş, yüksek ısı, elektrik çarpma riski gibi birçok kötü olayların önüne geçmek için kullanılmaktadır. Kapaklı oluşları sayesinde dış mekanda kullanılmakta olanlar hava koşullarından etkilenmez. 

Neden Tercih Edilir?

Tercihten çok, kullanımı gerekli olan bir üründür. Elektrik tesisatında bulunan önemli cihazların korunmasını sağlar. Dekoratif açıdan dışarıdan bakıldığında kötü bir görüntü oluşturan tesisatları hem toparlamak hem de gizlemek amaçlı kullanılırlar. Güvenlik kontrolü sağlamaları da çok önemli bir faktördür. İnsanlara ve yaşam alanlarına gelebilecek zararlara karşı koruma sağlarlar. Sıva üstü montajı sayesinde kolaylıkla monte işlemi halledilmektedir. 

En kaliteli Taban Saclı Pano Çeşitleri, hızlı kargo imkanı ile Elektromarketim.com'da. İndirimli fırsatları kaçırmayın! Online olarak satın alın, kapınıza kadar gelsin!

Bu kategoride ürün bulunamadı.