Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Alan Perdesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Emniyet alanların kullanılmak üzere birçok kullanılan malzemeler bulunmaktadır. İnşaat alanlarında kullanımı sağlanan ürün çeşitleri arasında yer alan ürünlerdir. Paketler halinde üretilmiş olan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Paket uzunluğu takriben 50 m olup genişliği de 1 m şeklindedir. Emniyet almak için kullanılan alan perdesi çeşitleri oldukça kullanışlı modellere sahiptir. Sürekli kullanıma uygun olup üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılması sayesinde de oldukça kaliteli bir yapısı bulunu. Bu sayede de dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile de uzun ömürlü kullanım imkanı sunan alan perdesi modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat listeleri ile emniyet alan perdesi çeşitlerine göz atabilirsiniz.
 • Alan Perdesi Nedir?

  • Genel olarak emniyet alan perdesi olarak bilinen bu ürünlere birçok farklı isim verilmektedir. Güvenlik filesi ve ikaz filesi gibi isimler ile de duyabilirsiniz. Genel olarak çeşitli yer altı ve yol çalışmaları gibi alanlarda kullanımlarını görürüz. Bu ürünler çit oluşturmak için tasarlanmış olup, yüksek görünürlük sağlayarak da bir uyarı yapmaktadır. Renk açısından dikkat çekici olarak üretilirler. Bu sayede kapalı olan alan için özellikler yol çalışmalarında sürücünün dikkat etmesini sağlarlar. Hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmaları ile de tercih sebebi haline gelmişlerdir. Kaliteli kullanımları ile birçok alanda tercih edebileceğiniz bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile satın alabilir, rahat kullanıma olan emniyet alan perdesi modellerine sahip olabilirsiniz.
 • Alan Perdeleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından genel olarak iş güvenliği için tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma uygun olan modeller olup, emniyetli ve güvenli bir alan sınırlandırması yapılır. Çalışılan alanın çevrelenerek koruma altına alınması için üretilmiş olan alan perdesi modelleri oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. İnşaat alanlarında çalışmalar ilerledikçe kat çıkılması gereken alanların etrafında da kullanımları sağlanmaktadır. Katın etrafını çevreleyerek dikkat kaybı oluşmaması amacı ile işçileri herhangi bir tehlike yaşamamaları için korumaktadır. Emniyet alan perdesi iş güvenliği için önemli olan bir üründür. Çalışanların güvenliğini sağlamak adına kullanımı sağlanması gerekmektedir.
 • Alan Perdesi Hangi Renk Olmalıdır?

  • Renk açısından emniyet alan perdesi modelleri dikkat çekici olması gerekmektedir. Bu sebeple dikkat çekici renk seçenekleri kullanılmıştır. Turuncu rengi genel olarak alan perdesi çeşitlerinde karşımıza çıkar. Ama tabi başla renkleri de üretilmiştir. İş güvenliği için tasarlanmış olmaları ile genel olarak turuncu alan perdesi seçimi yapılmaktadır. Formu genel olarak turuncu delikli bir naylon şeklinde olup güvenli bir koruma sağlayan file modelidir. Uzak mesafeden kolayca dikkat çekmesi ile de kullanış sunarlar. Tüm emniyet alan perdesi modellerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Hemen sayfamızı tıklayarak tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat listeleri ile bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.