sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
 • Banyo Menfezi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Menfez modelleri pratik bir havalandırma sistemi sağlamak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olan bu ürünler birçok alanda kullanılabilmektedir. İstediğiniz tuvalet ve banyoda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu modeller ile havalandırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kaliteli yapıları ile hem havalandırmayı sağlamakta hem de uygun fiyatlı olmaları ile tasarrufludurlar. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sadece monte ederek kullanımını sağlayabilirsiniz. Birçok alanda tercih edilmeleri ile de kullanımları yararlıdır.
 • Banyo Menfezleri Ne İşe Yarar?

  • Havalandırma ürünleri arasında yer alan banyo menfezleri kullanımı bakımından oldukça yararlıdır. Banyo menfezleri havalandırma sistemleri için üretilmiştir. Banyo ve tuvalet gibi kapalı alanlarda özellikle havalandırma ve koku önemleri için tercih edilmektedir. Banyo pencere menfezleri oldukça kolay kullanımı bulunan ürünlerdir. Sadece banyo menfez modelleri kullanarak havalandırmayı sağlayabilirsiniz. Banyo tuvalet menfezleri kullanımı yaygın olup kaliteli markaların üretmiş olması ile de kullanışlıdır. Kaliteli markaların üretimleri olan banyo menfez modelleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satılmaktadır.
 • Menfez Çeşitleri Nelerdir?

  • Menfezlerin kullanım alanları ve amaçlarına göre çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen plastik ürünlerdir, kullanım alanları oldukça geniştir. Evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, banyo ve mutfaklarda gibi birçok faklı alanda kullanılmaktadır. Plastik ürünlerin montesi, camlara ölçülerine göre yapılır. Fanlı ürünler ise daha çok banyo ve mutfaklarda tercih edilir ve kötü kokuyu emme özellikleri bulunmaktadır. Kutu modeli ürünler, büyük alanlarda tercih edilmektedir. Motorlu ürünler de hızlı hava geçişi sağlamaktadır ve çoğunlukla banyolarda tercih edilmektedirler. Bu ürün çeşitleri, elektrik anahtarı ile devreye girer ve ortamın olabildiğince hızlı bir şekilde ferahlamasını sağlar. Rüzgarla açılan panjur ürünü; galvaniz sacdan imal edilmiştir ve hava akımı yönünde açılmaktadır. Hava akımı kesildiğinde sisteme hava girişini engeller ve ısı kaybına yol açmaz. Otomatik menfezlerin özelliği ise sahip olduğu elektronik kart yardımıyla mod değişikliği sağlamaktadır. İki ayrı modu bulunmaktadır; aktif mod ve uyku modu olarak kullanılır. Ayarlamalarını kendiniz yaparak kontrol edebilme özelliğine sahiptir. Optimum motor ve gövde tasarımları ile hem sağlam hem de sessiz bir hale gelmişlerdir. Aynı zamanda yüksek kalite ABS plastik ile üretilmişlerdir.
 • Menfezler Nerelerde Kullanılır?

  • Menfezlerin en çok tercih edildiği alanlardan birisi banyodur. Su buharına fazlasıyla maruz kalan banyolarda kullanılan ürünler, hava akımı dengesini sağlamaktadır. Bunun yanında doğalgaz sistemlerinde bu ürünün kullanımı zorunludur. Bu yüzden evlerde, ofislerde, mutfaklarda, tuvaletlerde ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Havalandırma siteminiz ne kadar iyi olursa olsun, doğru menfez seçimi yapılmaz ise istenilen verimin alınması mümkün değildir. Ürünün ölçüleri tam olmalı ve montesi özenle yapılmalıdır.
 • Banyo Menfezleri Nasıl Takılır?

  • Kullanımı kolay olması gibi montaj işlemleri de oldukça kolaydır. Banyo menfez ölçüleri takılacak alana göre belirlenmektedir. Daha sonra alana montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede takma işlemlerini halledebilirsiniz. Banyo wc menfez fiyatları en uygun şekilde sitemizde bulunmakta olup, güvenli ödeme yolları ile satılmaktadır. Banyo menfez çeşitleri en kaliteli markalar tarafından üretilmekte olup, uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. En ucuz banyo menfez fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Menfezler Neden Tercih Edilir?

  • Kullanım amaçları açısından kolay ve basit yollarla kısa sürede çözüm sağlar, bu yüzden tercih edilmektedir. Dayanıklı oluşu uzun süreli kullanım olanakları sağlamaktadır. Uzun ömürlü olması tercih aşamasında ön planda tutulmaktadır. Her bütçeye uygun oluşu da önemli bir faktördür. Yüksek verim ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Size en uygun ürünü bulabilmeniz için; Menfezler Çeşitleri ve Fiyatlarını elektromarketim.com dan inceleyebilir, hızlı teslimat güvencesiyle satın alabilirsiniz.
 • Banyo Menfezleri Nasıl Temizlenir?

  • Banyo menfezi temizleme işlemleri oldukça kolay şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle banyo pencere menfez modellerinde kolayca temizlemesini yapabilirsiniz. Sadece kapak kısmını çıkararak yıkamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir bozulma gibi etki olmadan banyo penceresi menfez modellerini temizleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.