Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
 • Delinatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Delinatör birçok trafik alanlarında kullanılan birtakım malzemelerden biridir. Yay ile araç arasında kalan trafiği ayarlamak ve birbirlerinde ayırmak için kullanılan ürünlerden biridir. Araç trafiğinde yönlendirmek yapmak amacı ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda otopark kenarlarına koyarak da alanı belirlemenizi sağlayan ürünler olacaktır. Termoplastik poliüretan malzemesi kullanarak üretilmektedirler. Bu sebeple dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Tüm çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz delinatör fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kaliteli kullanımları ile uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Tüm çeşitler için delinatör kategori sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
 • Delinatör Nedir?

  • Araç ve yaya arasında herhangi bir tehlike oluşmaması için kullanımları sağlanan ürünlerdir. Araç trafiğini kontrol altına alarak trafiği yönlendirme işlemlerinde kullanılmaktadırlar. Birçok alanda karşımıza çıkan bu ürünler esnek yapılara sahiptir. Esnek olmaları ile de herhangi bir kırılma etkileri bulunmamaktadır. Güvenli olması amacı ile tasarlanmış olan bu ürünleri yol kenarlarında görebilirsiniz. Günümüzde trafik içerisinde sık sık karşımıza çıkan delinatör çeşitleri kaliteli yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Genel olarak delinatör üretiminde bazı ölçü standartları bulunmaktadır. Çeşitleri arasında 30 cm, 45 cm, 75 cm ve 100 cm ölçülerinde delinatörler bulunmaktadır. Delinatör 75 cm ve dekinatör 45 cm gibi ölçüleri ile oldukça kullanışlıdırlar. Kullanım sağlanacak olan alanın ihtiyacına bağlı olarak seçiminizi yaparak satın alabilirsiniz.
 • Delinatör Ne İşe Yarar?

  • Özellikle bakımın birçok farklı kullanıma sahiptirler. Ama genel olarak trafik içerisinde araç ve yaya arasında oluşan ayrımı sağlamak amacı ile kullanımları bulunur. Daha kontrollü ve güvenli bir trafik alanı oluşturmak üzerine tercih edilmeleri ile oldukça tercih edilirler. Genel olarak kullanım alanı zorunlu olan trafik alanları da bulunmaktadır. Esnek delinatör çeşitleri ile satın alarak kullanımlarını sağlayabileceğiniz ürünlerdir. Esnek bir yapıya sahip olmaları sayesinde herhangi bir kırılma da meydana gelmemektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz delinatör fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Otopark delinatör kullanımı için de tercih edebileceğiniz ürünler olmaları ile rahatlıkla kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Delinatör Nasıl Takılır?

  • Delinatör montajı oldukça kolaydır. Zemine sabitleyerek kullanımları bulunmaktadır. Hareket etmemeleri için yere montajını yapmak gerekmektedir. Alt kısmında bulunan ufak deliklerden yol delinatör modellerini zemine sabitleyebilirsiniz. Delinatör dübeli kullanarak zemine oldukça kolay bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Aynı zamanda delinatör zincir takma aparatı gibi ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Kolay ve rahat işlemleri olması ile montajı da oldukça basittir. Rahatlıkla delinatör montajı yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.