Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Distomat Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından ölçüm cihazı çeşitlerinden biridir. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olmaları ile birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Distomat çeşitleri ya da lazer şakül olarak da anılan bir arazi ölçüm cihazıdır. Arazi ölçüm çalışmaları ile içli dışlı olan isimlerden biridir. Genel olarak bahçe ve arazi düzenleme çalışmalarında işinize en çok yarayan ürün modellerinden biri olan makinelerdir. Ölçüm cihazları arasında en çok kullanılan aletlerden biri olması ile distotmat modelleri oldukça karşımıza çıkarlar. Genel olarak kaliteli kullanımları ile birçok alanda çalışmaları sağlanabilmektedir. Uygun kullanım şekilleri ve pratik olmaları sayesinde kullanıcıları memnun bırakırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz distomat fiyatları ile görebilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Distomat çeşitleri oldukça kullanışlı olmaları ile herkese rahatlık sunarlar. En iyi ürün seçenekleri arasında yer almaları ile oldukça yüksek bir performans sunarlar. Sorunsuz ölçüm çalışmaları için distomat ölçü aletlerinden seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Distomat Nedir?

  • Genel olarak distomat modelleri bahçe ve araziler içerisinde hizalama çalışmalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanımlarına sıklıkla ihtiyaç duyulan ölçüm cihazı ve lazer çizgi hizalama aletlerine verilen isimdir. Distomat hizalama lazeri çeşitleri bakımından kaliteli markaların ürettiği ürünler arasında girmektedir. Distomatlar çizgi lazeri veya lazerli şakül olarak da bilinmektedir. Kullanımları bahçe ve araziler için geçerli olmaları ile iki nokta arasında oluşan mesafeyi ölçerken lazer ışınlarını kullanmaktadır. Lazer ışınlarını iki nokta arasına göndererek ölçümlerini gerçekleştirirler. Distomatlar lazer hizalama cihazı olmaları ile kullanımları oldukça yaygın olan ürünlerdir. Çeşitleri de bulunması ile birçok alan için kullanımı sağlanan ürün modellerine sahiptirler. Çeşitleri arasında lazer distomat ve şarjlı lazer distomat seti bulunmaktadır. Hepsi kullanım amacı bakımından aynı olup, teknik özellikleri ve ölçüleri bakımından değişiklik sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm lazer terazi yeşil çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz lazer hizalama fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Lazer terazi ve lazer distomat çeşitleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Distomat Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri genel olarak aynıdır. Distomat ölçüm cihazı bir yere sabitlenerek arazi ya da bahçe içerisindeki ölçme işlemlerini yapmaktadır. Lazer distomat modelleri ile oldukça kolay bir şekilde ölçüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Distomatı bir alana sabitledikten sonra bahçe ya da arazi içerisinde bulunan iki noktaya bakarak lazerlerini göndermektedir. Lazerlerini göndermesi ile ölçümlerini ona göre yapmaktadır. Kolay ve pratik ölçüm çalışmaları sunmaları ile oldukça tercih edilen ürünlerdir. Kolay taşınabilir olmaları ile de rahatlık sunarlar. Lazer distomat çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlı lazer şakül çeşitleri ile ölçümlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • En İyi Distomat Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından farklı çeşitlere sahip olan ürün modelleri de bulunmaktadır. Hepsi aynı amaç için üretilmiştir. Fakat teknik özellikleri ve tasarımları bakımından birbirlerinden farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Distomat çeşitleri sayesinde çok daha pratik bir şekilde arazi ölçümü yapılmaktadır. Kullanıcıların oldukça memnun kaldıkları lazer şakül çeşitleri için en iyi seçeneklere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizin ihtiyaç ve isteğinize göre seçeceğiniz bu ürünlere hemen ulaşarak, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.