Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Ev Tipi Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak vantilatörler birçok farklı özellik ve tasarıma sahiptirler. Genel kullanımları bakımından bu ürünleri birbirlerinden ayıran özellikleri bulunur. Ev tipi pervane olarak da adlandırılırlar. Vantilatör çeşitleri tanım olarak ortamda bir hava akışı sağlayarak sıcak havanın dağılmasına yardımcı olmaktadır. Tasarım açısından büyük ve daha güçlü olan modeller ev tipi vantilatör olarak kullanılmamaktadır. Ev tipi vantilatör modeller daha az güç isteyen ve daha ufak boyutlarda tasarlanan ürünlerdir. Her tip ve tasarımda kullanımların bulunduğu için oldukça rahat bir kullanım imkanı sunarlar. Kaliteli markaların ev tipi vantilatör çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz vantilatör fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz vantilatör modelleri ile ortamınızın hava kalitesini arttırabilirsiniz.
 • Ev Tipi Vantilatörler Nasıl Kullanılır?

  • Elektrik enerjisi kullanarak çalışan ürünler olmaları ile elektriğe bağlanması gerekmektedir. Kullanım sağlanacak alana yerleştirildikten sonra rahatça çalıştırabilirsiniz. Üzerinde belirli düğmeler bulunmaktadır. Bu düğmelerden biri açma kapama işlemi için kullanılır. Diğerleri ise vantilatörün çalışma seviyesi için kullanılmaktadır. Belirli kademeler bulunmaktadır bu kademeler üzerinden ne kadarlık bir güç ile çalışması gerektiğini seçebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm ev tipi vantilatör modellerine ulaşabilirsiniz.
 • En İyi Ev Tipi Vantilatör Hangisidir?

  • Genel olarak ev tipi vantilatör modelleri aynı özellikle ve tasarımlara sahip oluyor. Sadece teknik özelliklerinde ve boyutlarında farklılıkları görebilirsiniz. Ev tipi pervane modelleri genel olarak aynı amaç doğrultusunda kullanıldıkları için en iyi ev tipi vantilatör modelleri aynı şekildedir. Hepsi en iyi kullanımı sunması ile istediğiniz özelliklere sahip olanı seçerek rahat kullanımını sağlayabilirsiniz. Ortamda bulunan sıcak havayı dağıtarak daha sağlıklı ve serin bir şekilde kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz ev tipi vantilatör fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alacağınız ürünler ile keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı ev tipi vantilatörleri fırsat ve kampanyalarda yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.
 • Diğer Vantilatör Modelleri Nelerdir?

  • Sadece ev tipi vantilatör çeşitleri değil başka tasarımlara sahip ürünler de bulunmaktadır. Bunlar ise tavan vantilatörü, sanayi tipi vantilatör, masaüstü vantilatör çeşitleridir. Oldukça kullanışlı ürünler olup, birçok alan içerisinde kullanıcıya en iyi performansı sunarlar. Vantilatör çeşitleri kendi aralarında kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarlanmışlardır. Bu sebeple birçok alanda tercih edilebilirler. Hepsi oldukça kullanışlı ve pratiktir.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.