Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Kriko Stand Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kriko standları, garaj ekipmanları içerisinde yer alan kaldırma ekipmanlarından biridir. Krikolar ile yapılan çalışmaların daha güvenli olması için kullanım sağlanmaktadır. Özellikle de araç altlarında çalışan kullanıcılar için vazgeçilmez bir üründür. Birçok markanın farklı tasarım ve özelliklerde ürettikleri kriko standı çeşitleri bulunur. Bunlar kaldırma kapasiteleri ve üretildikleri malzemeler bakımından birbirlerinden ayrılır. Ayrıca farklı renk seçenekleriyle de kullanıcılara sunulmuştur. Kriko stand çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile en kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Kriko Standları Ne İşe Yarar?

  • Kriko standları, krikolar ile kaldırılan bir ağırlığın ya da araçların özellikle altında yapılacak çalışmalarda kullanılır. Bunun sebebi, krikonun kapanması yükün düşmesi gibi olası tehlikelerin önüne geçilmesidir. Kriko standları yüklerin altına yerleştirilerek herhangi bir sorun yaşanmasını engeller. Oldukça kullanışlı ürünlerdir ve güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Yük altında yapılacak çalışmalarda kullanımı fazlasıyla önemlidir. Genellikle araç tamircilerinde, servislerinde, sanayi alanlarında kullanılmasının yanı sıra, küçük atölyeler gibi ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilmektedir.
 • Kriko Standları Nasıl Kullanılır?

  • Kriko standlarının kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Öncelikle çalışma alanının düz ve sağlam olması gerekmektedir. Araç tekerlekleri takozlar ile sabitlenerek kayması önlenmeli. Krikolar ile kaldırılmasının ardından aracın boş ağırlığı bulunarak araç ağırlığına uygun olan kriko standları bu noktalara yerleştirilir ardından araç standların üzerine indirilir. Takozlar, kaldırılan yükün sarsılmaması ve standları devrilmesine sebep olmamak için kullanılır. Çalışma esnasında en az iki kriko standı kullanımı önerilmektedir. Bunun sebebi, yükün iki taraftan da desteklenerek daha dengeli ve sağlam bir şekilde tutulabilmesidir. Güvenli ve rahat çalışmalar için Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden krikolar ve kriko standları çeşitlerini inceleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • En İyi Kriko Standı Hangisidir?

  • Kriko ve kriko standlarını seçerken kullanım sağlayacağınız alanı ve maksimum yük ağırlığını belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü bu ürünler kapasitelerinin üzerinde yapılacak olan kullanımlarda zarar görebilir. Böylece istediğiniz verimi elde edemezsiniz. En iyi kriko standları için Big Red markasının üretmiş olduğu ürünleri tavsiye edebiliriz. Ürün seçiminizde ihtiyaçlarınız ile ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırarak yapacağınız tercih, en iyi kriko standını bulmanızı kolaylaştırır. Ürün karşılaştırmalarınızı Elektromarketim.com ‘dan yapabilir, en kaliteli kriko standlarına, en ucuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.