sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
 • Multimetre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik işleri ile uğraşan insanların olmazsa olmaz kullanıma sahip oldukları bir ölçüm cihazıdır. Elektronik ile ilgilenenler için kullanılması gereken ürünlerden biri olması ile oldukça ilgi görmektedir. Herhangi bir devre tasarlarken kullanılacak olan bir komponentin sağlamlığını ve arıza durumunu kontrol etmek için test eden bir ölçüm cihazıdır. Genel olarak elektronik cihazların test edilmesi için tercih edilirler. Basit bir kullanım şekline sahip olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz multimetre fiyatları ile satın alarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
 • Multimetre Nedir?

  • Herhangi bir devre tasarlama işlemlerinde kullanılması gereken bileşenlerin sağlamlığını ve arızalı bir devrede bozulmuş olan bileşenlerin bulunabilmesi için kullanılan bir ölçüm ekipmanıdır. Belli testler yapılarak gerçekleştirilen ürünlerdendir. Farklı çalışma prensiplerine sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Dijital ve analog multimetre çeşitleri bulunmaktadır. Model ve tasarım bakımından da farklılıklara sahiplerdir. Cep tipi olan tasarımları ile taşınması oldukça kolaydır. Gerekli ölçüm işlemlerini yapmak için kullanılan ürünlerden biridir. Ölçüm cihazları çeşitleri için elektromarketim.com üzerinden en ucuz multimetre fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Multimetre Ne Ölçer?

  • Genel olarak ampermetre, voltmetre, ohmmetre ile ölçebileceğiniz direnci dijital multimetre modelleri ile oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Direnç, doğru akım gerilimi, alternatif akim gerilimi ve devamlılık değerlerini ölçmek için kullanılan bir ölçüm aletine multimetre denmektedir. Multimetre üzerinde bulunan semboller ile çalışma prensibini de anlayabilirsiniz. Kolay kullanımları ile tüm bu ölçüm cihazlarına elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Unit ve Fluke gibi kaliteli markaların ürün çeşitlerine sayfamızdan ulaşarak satın alabilirsiniz. Cep multimetre, analog multimetre ve dijital multimetre modellerinin hepsini sayfamızda görebilirsiniz.
 • Multimetre Kullanımı Nasıldır?

  • Multimetre üzerinde ortada bulunan bir kademe düğmesi vardır. Bu düğme ile ölçülecek olan alanın büyüklüğünü ve onun için uygun değer seçilmektedir. Maksimum gerilim seviyesine dikkat edilerek ayarlanması gerekmektedir. Bazı multimetre çeşitlerinde kademe ayarı otomatik olarak da yapılabilmektedir. V kademesini alınca AC/DC seçimi yapılmaktadır. Kademe otomatik olarak ayarlanması ile rahat kullanımı sağlanmaktadır. Multimetre çeşitleri elektronik devre elemanları için oldukça kullanışlı bir üründür. Kullanımları kolay olması ile rahatlık sunarlar.
 • En İyi Multimetre Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından farklı çeşitlere sahip olmaları ile en iyisi budur demek doğru bir tabir olmayacaktır. Onun yerine marka üzerinden en iyi kullanımı sunan ürünlere örnek verilebilmektedir. Genel olarak Cetaform, Mastech, Unit ve Fluke gibi markaların ölçüm aletleri oldukça kalitelidir. En iyi kullanımı sunan ürün çeşitleri ile kullanıcıları memnun bırakırlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu markaların multimetre çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile satın alarak hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.