Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
 • Poliüretan Eldiven Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak kullanım alanlarına bakıldığında bu tür eldiven çeşitleri iş güvenliği üzerine üretilmişlerdir. İş güvenliği için tasarlanmış olmaları ile birçok alanda kullanımları zorunlu hale gelmiştir. Genel olarak tasarımlarına bakıldığında kaliteli bir malzeme kullanılan üretimleri olması halinde birçok alanda tercih edilmek üzere tercih edilmektedirler. Kullanım şekilleri oldukça kolay olması ile birçok alanda da kullanıma açıktır. Farklı tasarımları ile de dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Kolay kullanıma sahip olan tasarımları ile işlerinizi oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere en ucuz fiyatlar ile ulaşabilir, hızlı teslimat yolları ile de hemen poliüretan eldiven modellerine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli seçenekler arasında yer almaları ile birçok alanda da bu ürünleri tercih edebilir ve toptan satış seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Toptan satış seçenekleri için elektromarketim.com iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, kurumsal iletişim departmanımız ile görüşerek teklif işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Poliüretan Eldiven Nedir?

  • Özel bir hammadde kullanılarak tasarlanmış olan bir eldiven modelidir. Kullanıcıların son derece memnun olduğu bir ürün olması ile oldukça kolay ve rahat bir çalışma imkanına sahiptirler. Kaliteli birçok seçeneği olması ile çalışma alanlarında yüksek performans ve verimlilik sunarlar. Poliüretan eldiven çeşitleri için el güvenliği üzerine üstün kaliteli hammaddeler tercih edilmiştir. Üretimlerinde tercih edilen bu hammaddeler sayesinde sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Çalışma esnasında kullanıcıları rahat ettirmeleri ile birçok işlem için tercih edilirler. Hafif ve esnek tasarımları sayesinde daha iyi bir şekilde malzemeleri kavramanızı sağlarlar.
 • Poliüretan Eldiven Özellikleri Nelerdir?

  • Özellikleri bakımından poliüretan eldiven çeşitleri farklı tasarımlara sahiptirler. Montaj eldiveni olarak kullanılan bu ürünler ile birçok alanın çalışmasında da tercih edilebilmektedir. Tamir ve bakım çalışmaları, zımpara kullanımı, metal fabrikasyon alanları, metal parçaların ve montajın el güvenliği kapsamında önerilirler. Kullanımında elin şekline göre tam uyumluluk sağlaması sayesinde hareket ve işlevlerde oldukça büyük bir rahatlık sunarlar. Nitril kaplama sistemine sahip olması ile de yağın eldiven yüzeyi üzerinden kaymasını sağlamaktadır. Daha iyi bir tutuş imkanı ile birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Ergonomik kullanımları sayesinde farklı tasarım ve yüzeyleri ile satışa sunulmuşlardır. Aynı zamanda poliüretan eldivenler su geçirmez özellikleri dış yüzeylerini konforlu bir tasarımına sahiptir. İnşaat, plastik üretimi, tesisat sektörleri, yan sanayi gibi alanlarda da kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Poliüretan Eldiven Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi aslında aynı tasarım ve amaca sahiptirler. Bu sayede de rahat rahat bu ürünlerden tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları açısından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan poliüretan eldivenleri ile çalışma ortamınızın kalitesini yükseltebilir ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. İş güvenliği açısından da koruma eldivenleri kullanıma zorunlu olması ile poliüretan eldiveni çeşitleri ile ellerinizi koruyabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en iyi poliüretan eldiven çeşitlerini görebilir, en ucuz fiyatlar ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.