Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Trafik Konisi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Trafik konisi ya da trafik dubası olarak bildiğimiz bu ürünleri trafik içerisinde kullanmak üzere tercih etmekteyiz. Genel olarak trafiği yönlendirme işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Yollarda, cadde, iş yeri önleri, park, oyun alanları, otopark gibi birçok alanda kullanımlarını görüyoruz. İhtiyaca ve isteğe bağlı olarak da başka alanlarda da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Trafiğin yoğunluğunda bu ürünleri tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sürücüleri uyarmak amacı ile de kullanılan bu ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu trafik konisi ürünlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşarak, en ucuz fiyat seçenekleri ve güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. PVC malzemeden üretilen bu ürünleri kolaylıkla satın alarak yapabilirsiniz.
 • Trafik Konisi Nedir?

  • Kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünler oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. PVC, HDPE ya da PPC maddeleri kullanılarak üretilen trafik dubası modelleri ile uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Zemin üzerine konularak kullanımları sağlanan bu ürünleri her alanda tercih edebilirsiniz. Koni şeklinde olan bu ürünler ile trafik bölgeleri ve ihtiyaç duyulan başka alanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Farklı çeşit ve boylara göre tasarlanmış olan ürünler olmaları ile istenilen özelliklere sahip olan trafik konisi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Genel olarak trafik konileri 30 cm, 50 cm, 75 cm ve 90 cm boyutlarında üretilmektedir. Kullanım sağlanacak olan alana göre çeşitlerini görebilir rahat kullanımları ile birçok alanda tercih edebilirsiniz.
 • Trafik Konileri Hangi Renktedir?

  • Genel olarak turuncu renkte olan ürünleri ile birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Turuncu trafik konisi katlanabilir olan özelliklere de sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım sağlanacak olan alanın özelliklerine ve ihtiyacına bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Trafik emniyet konisi birçok çeşit ve modelde elektromarketim.com üzerinden satışa sunulmuştur. Trafik konisi kırılmaz yapıları ile oldukça kullanışlıdır. Mavi trafik konisi modelleri de bulunmaktadır. Rahat ve kolay kullanımları sayesinde birçok alanda tercih ederek kullanabilirsiniz.
 • Trafik Konileri Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri genel olarak trafik içerisinde geçerli olan modellerdir. Yaya ve araçları birbirlerinden ayırarak daha güvenli bir hale getirmek için tercih edilmektedirler. Sürekli kullanıma uygun olup, özellikleri bakımından da üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olmaları ile uzun ömürlüdürler. Dış koşullardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmezler. Trafik emniyet konisi çeşitleri ve en ucuz trafik dubası fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile keyifli bir alışverişin keyfini çıkarın. Kaliteli kullanım seçenekleri ile sizlere hazırlanmış olan bu ürünleri hemen sayfamızdan görebilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızı takip ederek de daha ekonomik bir alışveriş sağlayabilirsiniz. Toptan satış seçeneklerimiz ve fiyat teklifleri için de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.