Marka : Mean Well |Ürün Kodu : LPV-100-24
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
Mean Well LPV-100-24 100W 24V 4.2A Ekonomik Led Sürücü
%39
İNDİRİM
KargoEn geç 18.05.2026 15:00 da kargoya verilecektir.
HAVALE & EFT
%2 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
   ÖZEL TEKLİF
Adet
Sepete Ekle
Hemen Al
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0 Yorum)
    ☆☆☆☆☆
  • Soru Sor
  • Mean Well Led Trafoları
    Ürün Özellikleri
    RoHS
    Uyumlu
    Teknoloji
    AC/DC
    Sabit Voltaj C.V.
    Net Ağırlık (Gram)
    640
    Güç Formatı
    Kutu Tipi - Kapalı
    Kapalı plastik gövde
    Çıkış Gücü (W)
    100
    Çıkış Voltajı (V)
    24
    Çıkış Akımı (A)
    4.2
    Giriş Voltajı (V)
    110/230 Evrensel Giriş
    IP Derecelendirme
    IP67
    Genişlik (mm)
    52
    Yükseklik (mm)
    37
    Derinlik (mm)
    190
    Karartma Teknolojisi
    Karartma yok
    Muhafaza tipi
    Plastik
    Teknik Özellikler
    Güç
    100 W
    Gerilim
    24 V