Marka : Schneider Electric |Ürün Kodu : K50C003AP
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
Schneider K50C003AP 3 Kutuplu 60 Derece 50A Pako Şalter
Kampanya
- Ürün Özellikleri
Yorumlar (0 Yorum)☆☆☆☆☆
Soru Sor
Schneider Pako Şalter
Ürün ÖzellikleriÜrün serisi:Harmony KÜrün ya da bileşen tipi:Eksiksiz kam anahtarıBileşen adı:K50[Ith] klasik açık hava termik akımı:50 AÜrün montajı:Ön montajSabitleme Modu:4 delikKam anahtarı başlık tipi:Ön plakalı 64 x 64 mmOperatörün tipi:Siyah kolDöner kol kilitleme:OlmadanAçıklama sunumu:Ile metalik yazi, 0 - 1 siyah isaretKam anahtarı fonksiyonu:AnahtarGeri dönüş:OlmadanKapalı konum:Kapalı konumu ileKutup tanımı:3PAnahtarlama konumları:Sağ: 0° - 60°IP koruma derecesi:IP40 'e uygun IEC 529
IP40 'e uygun NF C 20-010Tamamlayıcı ÖzelliklerAnahtarlama açısı:60 °[Ui] nominal yalıtım voltajı:690 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN 60947-1
690 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1Nominal kısa devre kesme akımı (Isc):5000 AKisa devre korumasi:63 A kartuş sigorta, tip gG[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı:6 kV 'e uygunEN 947-1
6 kV 'e uygunIEC 947-1Kontak işlemi:Yavaş kesenElektrikli bağlantı:Tutucu vida kelepçesi terminalleri esnek, kelepçeleme kapasitesi: 2 x 6 mm²
Tutucu vida kelepçesi terminalleri katı, kelepçeleme kapasitesi: 2 x 10 mm²Sıkma torku:2 N.mMA cinsinden anahtarlama kapasitesi:15000 mA DC -de 120 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
15000 mA DC -de 180 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
15000 mA DC -de 60 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 140 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 48 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 95 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 30 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 60 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 90 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 110 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 220 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 330 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
37000 mA DC -de 120 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
37000 mA DC -de 180 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
37000 mA DC -de 60 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 140 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 24 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 48 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 48 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 70 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 95 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 24 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 48 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 70 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)Mekanik dayanıklılık:300000 döngüCAD genel genişliği:64 mmCAD genel yüksekliği:64 mmCAD genel derinliği:103 mmÜrün ağırlığı:0,275 kgOrtam Koşulları -