sadsad x
asdasd
Vanti | KCF282-60WVANT
0 Yorum | Yorum Yap

Vanti KCF282 60W Silver 6 Kanatlı Avizeli Tavan Vantilatörü

%56
İNDİRİM
1.143,95
509,00
Son Yapılan Yorumlar
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tavan Vantilatör Nedir?

  Vantilatör çeşitleri arasında yer alan bir üründür. Genel kullanım olarak vantilatör çeşitleri sıcak ve durgun havalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir üründür. Sıcak ve durgun hava üzerinde dalgalanmalar yaratarak ortamın havasını serinletmek üzere üretilmiştir. Daha serin ve ferah bir ortam sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

  Diğer havalandırma ürünlerine göre az güç ve ez enerji isteği bulunur. Enerji isteği az olduğu için ekonomik kulanım sunmaktadır. Bu sayede tavan vantilatör modelleri arasında fazlaıyla tercih edilir.

  Bu ürün, tavan vantilatörü çeşitleri bakımından diğerlerinden farklı tasarım ve kullanıma sahiptir. Genellikle dekorasyon amaçlı kullanımı tercih edilmektedir.


  Tavan Vantilatör Özellikleri Nedir?

  İç mekan kullanımına uygun bir üründür. Tavan vantilatörü modellerinden biri olan bu ürün, vantilatör işlevinin yanı sıra aydınlatma da sağlamaktadır. Altı adet silver pervaneye sahiptir. Ayrıca alternatif hız seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz hızda kullanım sağlayabilirsiniz. Hem şık, hem de kullanışlı olan avizeli tavan vantilatörü, kullanıldığı alana hoş bir görünüm kazandırır. Kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanım ömrü bulunmaktadır.


  Tavan Vantilatörü Nasıl Çalışır?

  Kullanımı açısından oldukça kolay çalışabilme özelliği sağlanmıştır. Tavan vantilatörü çeşitleri arasında yer alan bu ürün oldukça kolay şekilde çalışır. Manuel kullanımı bulunmakta olup üzerinde olan ipler yardımı ile çalıştırılmaktadır.


  Tavan Vantilatörü Nasıl Kullanılır?

  Avizeli tavan vantilatörü modelleri kullanışlı ürünler oldukları için tasarım olarak da basittir. Ürünün üzerinde bulunan ipleri çekerek pervanelerin dönmesine ve havalandırma işleminin başlamasına yardımcı olabilirsiniz.


  Tavan Vantilatörü Nasıl Seçilir?

  Tavan vantilatörü tavsiye edilen bir ürün olup hem aydınlatma, hem de havalandırma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu ürün gibi kaliteli ürünlerden seçerseniz daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin özelliklerine göre de karar verebilirsiniz. Dekorasyon açısından tasarımlarını değerlendirebilir, rahat kullanım sağlayabilirsiniz.
  Ürün Özellikleri
  Gövde Rengi
  :
  Silver
  Duy Tipi
  :
  E27
  Teknik Özellikler
  Çap
  :
  30 inç
  Kontrol
  :
  Çekme Zincirli
  Güç
  :
  60 W
  Gerilim
  :
  220 V
  Kanat Sayısı
  :
  6
  Ürün Etiketleri
★★★★★
Çok İyi
★★★★
İyi
★★★★★
Ortalama
★★★★★
Kötü
Çok Kötü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.