Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
 • Akıllı Ev Sistemi Paketleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev sistemi paketleri, kullanıcı güvenliği ve konforunu ön plana çıkaran ürünlerden oluşur. Paketlerin içeriğinde her biri farklı bir ihtiyacı karşılayan akıllı cihazlar bulunur. Gelişen teknoloji ile birlikte güncellenen ve yenilenen otomasyon sistemleri artık daha kullanışlıdır. Akıllı ev kontrolü için birçok seçenek ile kullanıcıya sunulmuştur. Akıllı cihazların set halinde sunulması, kullanıcıları tek tek satın alma zaman ve maliyetinden kurtarmıştır. Bu sayede daha ekonomik olmasının yanı sıra rahat kullanım imkanı da sağlamaktadır. Uzaktan kontrol sistemleri sayesinde tablet, telefon ya da bilgisayar yardımı ile her şeyi sistem üzerinden takip ve kontrol edebilir, komutlar verebilirsiniz. Akıllı ev otomasyonu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey bu paketlerin içerisindedir. Tercih ettiğiniz standartlara en uygun seçimi yapabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri içinde ön plana çıkan Audio ve Multitek markalarının üretmiş olduğu full güvenlik paketleri, enerji tasarrufu paketleri, konfor paketleri ve başlangıç paketlerine Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Sistemi Paketleri İçerisinde Neler Vardır?

  • Her bütçeye ve isteğe uygun akıllı cihazların olduğu farklı çeşitlerde akıllı ev sistemi seti bulunmaktadır. Klima ve kombi kontrol modülleri, lamba modülü, perde modülü, duman dedektörü, gaz dedektörü, hırsız alarmı, su baskını dedektörü ve uzaktan kontrol sistemleri gibi birçok ürün çeşidinden oluşan farklı paketler kullanıcıya sunulmuştur. Ev kontrol sistemi paketlerinde bulunan tüm bu akıllı cihazlar uzaktan kontrol edilebilir özelliktedir. Dedektörlerin alarm sistemleri sayesinde istenmeyen bir durum yaşandığında kullanıcı uyarılır ve en kısa sürede güvenlik sağlanmış olur.
 • Akıllı Ev Sistemi Paketleri Ne İşe Yarar?

  • Akıllı bina sistemleri paketleri sağladıkları tam güvenlik ile kullanıcıların son dönemlerde oldukça fazla tercih etmeye başladıkları ürünlerden oluşur. Evlerde, işyerlerinde ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanımları mümkündür. Her ihtiyaca uygun ürünlerin oluşturduğu farklı paketler mevcuttur. Klima ya da kombi kontrol modülleri sayesinde uzaktan kontrol sağlayabilir, gerektiğinde klima ve kombinizi açıp kapatabilirsiniz. Aynı zamanda değerlerini kontrol ederek ısınması ya da soğuması için çalıştırabilirsiniz. Gaz dedektörleri olası gaz kaçağında sizlere haber verirken, duman dedektörleri de yangın gibi tehlikeli olayları bildirmek için alarm veren cihazlardır. Su baskını dedektörü ile olası sızdırma ya da su kaçağı durumlarının erken haber verilmesi sayesinde önüne geçilebilmektedir. Lambaların uzaktan kontrolünün sağlanması için de kullanılan lamba modülleri ile kaç adet lamba kontrol edilmek isteniyor ise seçilir ve açma kapama işlemleri yapılabilmektedir. Perde modülü ile panjur ve perde açma işlemleri otomatik olarak rahatça gerçekleştirilebilir. Hırsız alarmı, kapı ya da pencere gibi alanlardan yabancı birinin girmeye çalışması gibi durumlarda devreye girerek kullanıcıyı uyarır. Uzaktan kontrol sistemleri tüm bu akıllı cihazlar ile birlikte kullanıldığında kullanıcıya büyük kolaylık ve rahatlık sağlar. Her şey sistem üzerinden kontrol edilir. Farklı bir yerde de olsanız evinizin güvenliğini uzaktan da sağlayabilirsiniz. Her şeyin otomatik olduğu bu dönemde, en kullanışlı ve en güvenilir tercih akıllı ev sistemleridir.
 • En İyi Akıllı Ev Sistemi Paketi Hangisidir?

  • Akıllı ev sistemi paketleri kullanıcının kullanım alanına, beklenti ve ihtiyaçlarına göre değerlendirilerek tercih edilmelidir. Her kullanıcının ev kontrol sisteminden beklentisi ve karşılanmasını istediği ihtiyacı farklılık gösterir. Bu nedenle seçim yapılırken kullanıcının en iyi kullanıma ulaşabilmesi için tüm bunların belirlenmesi ve seçim yaparken göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Eğer en güvenlikli sisteme sahip olmalıyım diyorsanız full güvenlik paketini tercih edebilirsiniz. Ya da kombi ve klima gibi cihazlarımın az enerji harcayarak ekonomik çalışmasını istiyorum diyorsanız enerji tasarrufu paketi tam size göre. Tüm bu akıllı ev sistemi ürünleri için bazı markalar gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Yüksek kalitesi ile öne çıkmış olan Audio ve Multitek markaları, akıllı ev sistemlerinde kullanıcı güvenini kazanmış olan markalardır. Üretmiş oldukları ürünler yüksek performanslı ve verimli ürünlerdir. Size en uygun ürünleri Elektromarketim.com ’dan inceleyebilir, en ucuz fiyatlar ile kendi akıllı bina sisteminize sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.