Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Bahçe Makası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak bahçe işlerinde kullanılmak üzere birden fazla makas çeşidi bulunmaktadır. Ayrı uygulamalar için kullanılması gerektiği için birbirlerinden ayrılırlar. Kullanım alanlarına göre tasarım ve özelliklerinde değişiklikler meydana gelmektedir. Bahçe makasları çeşitleri arasında budama makası, aşı makası, çit budama makası gibi birçok farklı ürün bulunur. Budama makasları da kendi aralarında ayrılmaktadır. Örnek olarak budama bıçağı, budama makası şarjlı ve çiçek budama makası gibi ürünleri söyleyebiliriz. Çiçek budama makası daha ince işlemlerde kullanıldıkları ince ince bir tasarıma sahiptir. Gül budama makası gibi ürünler genelde çiçek makası çeşitleri arasında yer almaktadır. Gül budama makası da ince tasarımı ile çelik alma işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile bahçe el aletleri ve bahçe makasları ürünlerine ulaşabilirsiniz. Yüksek performanslı kullanım ve verimlilik sağlayan bu ürünler ile kaliteli bir çalışma ortamı kurabilirsiniz.
 • Budama Makasları Ne İşe Yarar?

  • Bitkilerin budama işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan modellerdir. Ağaç budama makası olarak da kullanımları bulunur. Genel olarak bitkinin daha sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesini sağlayan bir işlem için kullanılmaktadır. Budama makası tavsiye olarak oldukça karşımıza çıkmaktadır. Budama makası çeşitleri için rahatlıkla kullanım sağlanabilmektedir. Kullanımları güvenli ve emniyetli tasarımları ile budama makası çeşitleri tercih edilmektedir. Makas ile kesilebilecek dal ve yaprakları kesmede kullanılmaktadır.
 • Budama Makasları Çeşitleri Nelerdir?

  • Budama makasları çeşitleri arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Bunlar ağaç budama makası, budama makası uzun, çiçek budama makası, budama makası uzun saplı, gül budama makası, otomatik budama makası, çim budama makası gibi çeşitlerdir. Hepsi kullanışlı modeller olup yüksek performanslı kullanım sağlamaktadır. Bitki türüne göre de budama makası çeşitleri içerisinde değişiklikler meydana gelmektedir. Bu sebeple dikkatli olmak gerekmektedir. Her makas ile aynı bitkilerin budaması yapılmamalıdır. Bu çeşitleri dışından budama makası kılıfları gibi aksesuarları da bulunmaktadır.
 • Budama Makasları Nasıl Bilenir?

  • Genel olarak bileme makinesi kullanımı sağlanabilmektedir. Bunun dışında bıçak yarımı ile de bileme işlemleri yapılabilmektedir. Ama en sağlıklısı ve pratik olanı bileme makinesi kullanımı olacaktır. Sürekli kullanıma uygun olmaları ile de rahatlık sunmaktadırlar. Bakım işlemleri düzenli şekilde yapıldığından budama makası daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Budama makası kılıfları kullanımı da sağlanabilir. Bu sayede daha güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Elektromarletim.com üzerinden tüm budama makası fiyatları en uygun seçenekler ile satılmaktadır. En ucuz budama makası fiyatları ile satın alarak güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Çim Makası Nedir?

  • Çim makasları modelleri kullanımı çokça yaygın ürünlerden biri olup, bahçe işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Birçok çeşit ve modeli bulunmaktadır. Çim makasları çimlerin kesim işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olması ile kaliteli ve amaca uygun şekilde kullanılmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan tüm malzemeleri üstün kaliteli olması ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Çeşitleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Çimlerin budama ve kesimlerinde kullanılan bu çeşitler oldukça yaygındır. Çeşitler ise çim biçme makası ve çim budama makası gibi ürünlerdir. Kullanım amaçları aynı olup sadece model ve tasarımlarında değişiklikler göstermektedir. Çim makası boyutları ve şekillerinde değişiklikler meydana gelmektedir. Çim kenar makası ve çim çit makası ile ortak kullanımı olan ürünler de bulunmaktadır.
 • Çim ve Çit Makasları Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok yerde tercih edilebilmektedir. Genel kullanım alanları park ve bahçe gibi alanlardır. Çit bitkisi ve çim bulunan her yerde kullanımlarını tercih edilmektedir. Canlı çit kullanımı çok yaygın olan bir uygulamadır. Hem görsel olarak daha iyi bir görünüm kazandırması hem de daha kullanışlı olmasından dolayı tercih sebebi olarak kullanılmaktadır. Birçok seçenek için çit makası budama işlemlerinde kullanılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz çim makası fiyatları ile satın alabilirsiniz. En ucuz çit makası fiyatı ve çit budama makası fiyatları kategori sayfamız üzerinde bulunmaktadır.
 • Aşı Makası Ne İşe Yarar?

  • Bahçe makasları içerisinde bulunan aşı makasları farklı kullanımlar için üretilmişlerdir. Diğer bahçe makasları ile aynı tasarım ve kullanıma sahip değillerdir. Hassas işlemler için tasarlanmış olmaları ile tasarımlarında farklılıklar görülmektedir. Aşılama işlemi önemli bir adım olduğu için dikkatli olmak gerekmektedir. Aşı makası kaliteli seçilmesi tavsiye edilmektedir. Aşı makası önerisi olduğunda buna dikkat ederek seçim yaparsanız çok daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.