Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
  • Çeşme Modelleri ve Fiyatları

    • Park, bahçe ve peyzaj alanlarında oldukça güzel bir dekorasyon örneği oluşturan çeşme modelleri bulunmaktadır. Bu modeller diğerlerine göre farklı kullanım ve tasarıma sahiptirler. Standart çeşme görüntüsünden uzak olan bu modelleri park ve bahçelerde kullanarak güzel bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Bunun dışında teras ya da kış bahçesi gibi alanlarda da kullanılabilmektedir. Evlerinizi bahçesine de yapabileceğiniz farklı tasarım modelleri ile peyzaj alanını da güzelleştirebilirsiniz.
  • Çeşme Modelleri Nelerdir?

    • Modelleri bakımından birçok farklı görünüme sahip olan çeşitleri mevcuttur. Döküm çeşme modelleri özellikle oldukça ilgi görmektedir. Daha kaliteli bir malzeme ile tasarlanmış olmaları sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağı sunarlar. Bunun dışında hepsi modern bahçe çeşmesi modellerine sahip olup, peyzaj ve bahçeleri dekorasyon anlamında da oldukça iyi bir görünüm kazandırırlar. Bahçe çeşme modelleri için elektromarketim.com üzerinden en ucuz döküm çeşme fiyatları ile satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Hazır çeşme modelleri ile de oldukça kullanışlı olacaktır. Dekoratif görünümleri ile de farklılık katarak modern bir peyzaj düzenlemesi sağlayabilirsiniz. Taş bahçe çeşmeleri gibi modelleri de tercih ederek rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Bahçe İçin Çeşme Seçimi Nasıl Yapılır?

    • Peyzaj düzenlemelerine bağlı olarak seçim yapılması gerekmektedir. Görünümü bozmadan daha iyi bir hale getirmek amacı ile modelleri dikkatle seçmenizi tavsiye edebiliriz. Bu şekilde çok daha güzel bir peyzaj düzenlemesi sağlamış olacak hem de dekoratif bir görünüm elde edeceksiniz. Elektromarketim.com üzerinden bahçe için çeşme modelleri en uygun fiyat listeleri ile satışa sunulmuş olup, kaliteli yapıları ile de uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde oldukça verimli bir kullanım sunacaktır. Evlerinizin bahçesi için de döküm çeşme modellerinden tercih edebilir, bahçeniz içerisinde bitkilerinizi de oradan kolayca sulayabilirsiniz. Pratik çözüm için de oldukça kullanışlı olacak bahçe çeşmesi fiyatları için en uygun seçenekler elektromarketim.com ‘da! Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.