Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
 • Güvenlik Diski Nedir?

  • Güvenlik sistemleri için üretilmiş olan güvenlik diskleri bağlı olduğu sistemin performansını geliştirmek ve arttırmak için tercih edilen ürünlerdir. Toplanan verilerin zaman içerisinde bozulması veya hata vermesi gibi pek çok sıkıntının önüne geçmek için güvenlik disk mutlaka kullanılmalıdır. Uzun vadeli depolama için güvenirlik önemli bir konudur. Normal sabit disklere göre daha verimli işlemciye sahip olan güvenlik hard disk en verimli performansı vermesi için üretilmiştir. Genişletilmiş ölçeklendirilebilir güvenirlik için gözetime özel diskler tercih edilmelidir. Kayıt alan sistemlerde ise mutlaka güvenlik diski kullanılmalıdır. -Toshiba Güvenlik Disk Çeşitleri -Toshiba markası teknoloji ve elektronik alanında her geçen gün ürettiği ürünler sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden olmuşlardır. Kullanıcılar kaliteli ürünleri deneyimledikçe bir sonraki tercihlerinde de hiç düşünmeden güvenilir Toshiba markasının ürünlerini tercih etmektedir. Toshiba marka ürün çeşitlerine elektromarketim.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.
 • Güvenlik Diski ile Normal Disk Arasındaki Fark Nedir?

  • Normal diskler ve güvenlik harddiski arasında belli fark ve özellikler mevcuttur. Masaüstü sistemler için kullanılan standart sabit diskler gün içerisinde ortalama 8 ila 10 saat arasında çalışmaktadır. Güvenlik hard diskleri gün içerisinde yüksek performans ile çalışarak büyük ölçülerde yük depolama işlemi için uygun ürünlerdir. Sabit sürücülerin arıza ve bozulma olası çok yüksekken güvenlik disklerinin böyle bir sıkıntısı mevcut değildir. Olası durumlarda kurtarma özellikleri ile güvenilir depolama ve toplama işlemini devam ettiren güvenlik diskleri kullanıcılar tarafından sıkla tercih edilmektedir.
 • Güvenlik Diski Nerede Kullanılır?

  • Güvenlik diskleri kullanım alanı olarak tamamen kontrol ve güvenlik sistemleri için tasarlanmış ürünlerdir. Güvenlik kameraları, kayıt cihazları, video oynatıcılar, toplu güvenlik sistemleri, kontrol panelleri ve savunma alanları gibi pek çok alanda tercih edilen güvenlik diskleri uzun ömürlü depolama ve koruma imkânı sağlayan ürünlerdir. Farklı kapasiteler sahip olan bu ürünlerin çoğunlukla tercih edilen bazı modelleri mevcuttur. Bu modeller 1 tb güvenlik diski, 2tb güvenlik diski, 4 tb güvenlik diski, 6 tb güvenlik diski ve 8 tb güvenlik diski olarak bilinmektedir. Genellikle bu modeller arasından 6tb güvenlik diski en çok tercih edilen ve gerekli talepleri karşılayan ürünlerdir.
  • Tüm güvenlik diski çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun güvenli diski fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.