Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Kart Okuyucu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kart okuyucular, bilgisayar aksesuarları içerisinde yer alan ürünlerdir. Genellikle taşınabilir özelliktedir ve harici olarak tak çalıştır şeklinde kullanılabilmektedir. Harici kart okuyucuların yanı sıra dahili kart okuyucu çeşitleri de bulunmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan kart okuyucular çeşitli hafıza kartı formatlarını destekler ve veri aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Sahip oldukları özellikler bakımından SD kart okuyucu, hafıza kartı okuyucu, micro SD kart okuyucu, USB kart okuyucu, akıllı kart okuyucu, CF kart okuyucu, çoklu kart okuyucu, USB SD kart okuyucu, manyetik kart okuyucu, mini kart okuyucu ve dahili kart okuyucu gibi pek çok çeşidi bulunur. Bu ürünler kullanım alanları, uyumlu oldukları cihazlar ve kapasiteleri gibi özellikleri ile farklılık gösterir. Yapısal olarak yerleşik, iç, harici, kablosuz ve evrensel kart okuyucular olarak beş ana kategoriye ayrılır. Kart okuyucu çeşitleri içerisinden ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçim yaparak veri aktarım işlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyatlı kart okuyucu çeşitlerini Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanarak alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.
 • Kart Okuyucu Nedir?

  • Kart okuyucular, elektronik cihazlar arasında veri aktarımı işlerinde kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Geniş kullanım alanına sahip olup pek çok hafıza kartı formatlarını destekler ve veri aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. Genellikle taşınabilir depolama ortamlarında bilgilerin okunması ve yazılması için kullanım sağlanmasının yanı sıra dahili kart okuyucu çeşitleri de bulunmaktadır. Dahili kart okuyucular cihazların sistem bloklarında yer alır. Harici kart okuyucuların USB arabirimi üzerinden bağlantısı sağlanır. Kart okuyucular ile telefon, tablet, bilgisayar, kamera ve fotoğraf makinesi gibi pek çok elektronik cihazınızdan veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz modelleri ile cihazlarınıza kolaylıkla bağlanabilir, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
 • Kart Okuyucu Nasıl Kullanılır?

  • Cihazlar arası veri aktarımı yapabilmek amacıyla kart okuyucular oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Kart okuyucular tak çalıştır prensibi ile çalışan ürünlerdir. Bu sayede cihazınıza herhangi bir sürücü yüklemenize gerek kalmadan dokümanlarınızı başka bir cihaza aktarabilirsiniz. Veri aktarım hızı oldukça yüksek olan bu ürünler ile işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bağlantı seçeneklerine sahip olmayan cihazlarınız için kablosuz kart okuyuculardan destek alabilirsiniz. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu ürünler ile yüksek verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kart Okuyucu Hangisidir?

  • Kart okuyucular, veri aktarım işleriniz için en iyi çözümleri sunan ürünlerdir. Hızlı ve pratik bir şekilde tüm işlemlerinizi bu ürünler yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Tasarımları, kapasiteleri ve sahip oldukları teknik özelliklerinin yanı sıra uyumlu oldukları cihazlara bakımından farklılık gösterirler. Pek çok kart okuyucu türü bulunmaktadır. Bu ürünler içerisinden bağımsız kullanım imkanı sunan kart okuyucular, kullanımı en sık tercih edilen çeşitleridir. Kompakt tasarımları ile en iyi kart okuyuculardır. Teknogreen çoklu kart okuyucu, bellek kartlarında en popüler formatlara erişebilme imkanı sunan en iyi kart okuyucu modelidir. Yüksek kapasiteli bellek kartlarını destekleyen bu ürün, dört farklı bellek yuvasına sahiptir. Kompakt tasarımı ile oldukça kullanışlıdır. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden yüksek kaliteli kart okuyucu çeşitlerine ulaşabilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun olan modeli kolaylıkla belirleyebilir, dilediğiniz ürüne en uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.