Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Klavye ve Mouse Modelleri - Fiyatları

  • Mouse ve klavyeler, bilgisayar çevre birimleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Konforlu ve yüksek performanslı bilgisayar kullanımı için muose ve klavyelere ihtiyaç duyulur. Giriş ekipmanları içerisinde yer alan klavye ve mouse aracılığı ile kullanıcılar bilgisayara komut verebilir ve kolaylıkla bilgi girişi yapabilir. Tasarımları ve teknik özellikleri bakımından pek çok klavye ve mouse modeli bulunmaktadır. Bu ürünler kablolu ve kablosuz olarak farklı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Klavyeler temelde “Q” ve “F” klavye olmak üzere iki gruba ayrılır. Bu klavye modellerinde yalnızca harflerin yerleri değişiklik göstermektedir. Mouse modelleri ise klasik mouse, optik ve lazer mouse gibi modellerde üretilmiştir. Bunların yanı sıra oyuncuların sıklıkla tercih ettiği, bilgisayar oyunlarında kullanım için özel olarak tasarlanmış olan oyuncu klavye ve mouse modelleri bulunur. İhtiyaçlarınız dahilinde bu ürünler içerisinden seçim yapabilir, konforlu ve keyifli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Klavye ve mouse modelleri ve fiyatları için Elektormarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimizden yararlanarak ister tekli ister set halinde dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Klavye ve Mouse Nedir?

  • Mouse ve klavyeler, bilgisayarların ve bağlı birimlerin yönlendirilmesi için kullanım sağlanan ürünlerdir. Bilgi girişi ve komutlar bu ürünler üzerinden sağlanır. Klavyelerin üzerinde her biri farklı işlevde kullanılan tuşlar bulunur. Bu tuşlar farklı kodlarla birbirlerinden ayrılırlar ve her tuş kodu farklı bir karakter oluşturur. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan klavyeler “Q” klavye ve “F” klavye olarak tuş dizilimlerine göre birbirlerinden ayrılırlar. Türkiye’de “Q” klavye modelleri daha sık kullanılsa da “F” klavye Türkçeye uygun şekilde geliştirilmiş olup yazım hızı “Q” klavyeye göre çok daha fazladır. Üzerinde tuşlar ve hareket meşini bulunan mouse modelleri ise ekran üzerindeki nesnelerin seçilmesi ve işaretlenmesini sağlayan cihazlardır. Temel işlevleri işaretleme, tıklama ve sürüklemedir. Kablolu ve kablosuz mouse modelleri içerisinden sizin için en uygun ürünleri tercih ederek bilgisayar kullanımınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Bu ürünlerin kablolu modellerinin bağlantılarını bilgisayarınızın giriş portları üzerinden gerçekleştirebilir, kablosuz modellerinde ise kablosuz vericiler üzerinden bağlantısını sağlayarak kablo kısıtlamasına maruz kalmadan uzaktan kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Klavye ve Mouse Nasıl Seçilir?

  • Bilgisayar kullanımlarında klavye ve mouse seçimi oldukça önemlidir. Kullanıcı bu ürünleri ihtiyaçlarına uygun şekilde tercih ettiğinde kazandığı hız ve zaman artar, yapılan işler çok daha kolay ve keyifli bir şekilde tamamlanır. Klavye ve mouse tercihi yaparken ergonomik tasarıma sahip olmasına dikkat etmek oldukça önemlidir. Bilgisayarlarda en sık kullanılan bu bileşenlerin kullanım esnasında parmaklarınız ve bileklerinizi ağrıtmaması ve ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Bu nedenle ürünün görselliğinin yanı sıra çalışma konforu ve işlevselliği de oldukça önemlidir. Bilgisayar oyunlarında kullanım için klavye ve mouse seçimi yaparken de ürünlerin ergonomik olması gerekir. Oyuncular mekanik yaklaşımları ve fiziksel alışkanlıkları nedeniyle farklı türde klavye ve mouse kullanımını tercih eder. Bilgisayar oyunları için özel olarak tasarlanmış olan oyuncu klavye ve mouse modelleri ile yüksek performans sağlanabilir. Bu ürünler üzerinde genel kullanımlı tuşların yanı sıra oyunlarda sıklıkla kullanılan tuşlar ayrı olarak yer almaktadır. Bu da oyun esnasında kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Kullanım amacınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız klavye ve mouse seçimleriniz size kullanım kolaylığı ve yüksek performans imkanı sunar. Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek pek çok klavye ve mouse modeline ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyerek sizler için en uygun modelleri belirleyebilirsiniz. Bu ürünleri ister tekli olarak ister klavye ve mouse seti halinde tercih edebilirsiniz.
 • En İyi Klavye ve Mouse Hangisidir?

  • Piyasada farklı model ve tasarımlar ile kullanıcıya sunulan pek çok klavye ve mouse modeli bulunmaktadır. En iyi klavye ve mouse kullanıcıya göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların kullanım alışkanlıkları, kullanım amaçları, ihtiyaç ve beklentilerine göre bu ürünlerden aldıkları verim değişmektedir. Bu nedenle tek bir en iyiden bahsetmek pek doğru olmayacaktır. Klavye ve mouse kullanımında kablo kısıtlaması istemeyen kullanıcılar için en iyi tercih kablosuz modeller, görsellik ve tasarıma önem veren kullanıcılar için ise farklı renklerde üretilmiş olan ışıklı mouse ve klavye modelleridir. Geniş ürün ve fiyat çeşitliliğine sahip olan bu ürünler içerisinden kendinize en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.